• Головна
  • Вiнничанина, який вдарив мiлiцiонера, засудили на чотири роки обмеження волi умовно
11:38, 4 листопада 2015 р.

Вiнничанина, який вдарив мiлiцiонера, засудили на чотири роки обмеження волi умовно

Прокуратура м. Вiнницi пiдтримувала державне обвинувачення в судовому процесi стосовно 29-рiчного мешканця обласного центру, який заподiяв легкi тiлеснi ушкодження мiлiцiонеру, - повiдомляє прокурор прокуратури м. Вiнницi, юрист 2 класу Андрiй Кириченко.

2 листопада минулого року близько першої години ночi правоохоронець, виконуючи службовi обов’язки з охорони громадського порядку, в складi чергової групи перебував поблизу одного з нiчних клубiв по вулицi Стеценка, де побачив чоловiка, який лежав на землi. Охоронцi закладу розповiли, що той забагато випив i, як кажуть, не розрахував свої сили. Тож мiлiцiонер почав викликати бiдоласi швидку медичну допомогу.  В цей час повз нього проходив ще один п’яненький пiзнiй перехожий, який зненацька зацiдив спiвробiтнику мiлiцiї кулаком у голову. Вгамовувати нападника довелось за допомогою газового балончика.

Згодом у судi зловмисник пояснював, що пiзньої пори повертався додому, але по дорозi побачив правоохоронцiв. Причин i подробиць iнциденту не пам’ятає, адже, як мовиться, «горiлки випив на копiйку, а дурi виявив на рубль». Тож щиро каявся у скоєному.

Суд, врахувавши позицiю прокурора прокуратури м. Вiнницi, який пiдтримував державне обвинувачення, та зваживши всi обставини справи, а саме те, що обвинувачений скоїв злочин середньої тяжкостi, до того ж у станi алкогольного сп’янiння, водночас ранiше  до кримiнальної вiдповiдальностi не притягувався, за мiсцем роботи i проживання характеризується позитивно, має на утриманнi малолiтню дитину, визнав його винним у вчиненнi кримiнального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 345 Кримiнального кодексу України (умисне заподiяння працiвниковi правоохоронного органу легких тiлесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працiвником службових обов’язкiв).

Суд вирiшив, що виправлення зловмисника можливе без iзоляцiї вiд суспiльства i покарав його чотирма роками обмеження волi iз звiльненням вiд вiдбування призначеного покарання з випробуванням з iспитовим строком 1 рiк 6 мiсяцiв. На цей перiод йому заборонено виїжджати за межi України, а також необхiдно перiодично з’являтися для реєстрацiї в кримiнально-виконавчiй iнспекцiї. Тож тепер чоловiковi є час засвоїти, що похмiлля страшне не тим, що голова болить, а усвiдомленням наслiдкiв скоєного.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...