• Главная
  • Світовий банк виділить Вінниці 32 млн. дол. на кардіоцентр
17:39, 16 ноября 2015 г.

Світовий банк виділить Вінниці 32 млн. дол. на кардіоцентр

Світовий банк виділить 32 мільйони доларів на будівництво у  Вінниці кардіодіагностичного центру.

Сьогодні, 16 листопада, представники Світового банку завітали до Вінниці для того, щоб поспілкуватись з представниками місцевої влади та визначити, що саме потрібно місту.

- Наші представники їздять по різним куточкам України для виявлення перешкод, які постають у вас на шляху до прогресу, - зазначив координатор програм Світового банку в Україні Александро Цедено.

Скориставшись візитом Світового банку голова Вінницької облдержадміністраціїВалерій Коровій зазначив, що на шляху до децентралізації Вінницькій області потрібно вставити прямий контакт із Світовим банком, адже фінансова незалежність – це перший крок до концентрації влади на місцях.

- Фінансування чомусь дуже часто здійснюється через міністерства, через різні відомства, але це часто нічим не закінчується. А найбільш ефективним є рішення щодо проектів на місцях. Місто Вінниця завжди виконує свої фінансові зобов’язання, - наголосив чиновник.

Представники Світового банку зазначили, що намагатимуться встановлювати безпосередній контакт з владою Вінниччини, щоб на пряму фінансувати місцеві проекти. 

Це стосується й гранту від Світового банку, який Вінниця виграла на відкриття кардіодіагностичного центру. Згідно з підписаними домовленостями, на будівництво та оснащення сучасного регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судиної патології світовий «спонсор» виділить 32 мільйони доларів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...