• Главная
  • Колишній селищний голова розкрав Вороновицю на 4 мільйони
16:21, 19 ноября 2015 г.

Колишній селищний голова розкрав Вороновицю на 4 мільйони

У Вороновиці Вінницького району триває боротьба із наслідками злочинних дій колишнього селищного голови.

Місцеві мешканці ще з лютого поточного року вимагають повернути їм 6 гектарів землі, які колишня адміністрація селища незаконно передала в приватні руки. Для захисту своїх прав селяни звернулися до суду, проте після вже шістьох засідань серйозних зрушень у справі немає.

Попри це, Ворновицькій громаді таки вдалося частково домогтися справедливості. За результатами місцевих виборів корумпований та замішений в ряді тяжких службових злочинів селищний голова Віктор Стецький поступився посадою самовисуванцю Сергію Якубовському.

– Слава богу, пан Стецький більше не має владних повноважень, – говорить представник Якубовського Дмитро Крошко. – Адже навіть будучи відстороненим від виконання своїх обов'язків за службові порушення він продовжував використовувати адмінресурс у власних цілях, таким чином саботуючи слідчий процес проти себе. Між іншим, проти нього порушено 4 кримінальні справи, які тепер просуватимуться набагато швидше.

Зазначимо, що пан Стецький є власником автопарку Вороновиці. Обурившись на земляків за те що ті знову не обрали його головою, він відмінив частину автобусного маршруту на околиці Вороновиці. Зараз, за повідомленням Дмитра Крошко, ситуація з транспортом в селищі лише погіршилася.

– Після оголошення результатів виборів Стецький без попереджень повністю відмінив всі автобусні маршрути. Люди підняли скандал, адже не можливо ані поїхати відвезти малечу до дитячих садочків, ані поїхати на роботу. Вороновицею зараз можна пересуватися хіба що пішки або на власному транспорті, – говорить він.

Масштаби злодіянь колишнього чиновника просто вражають: за результатами перевірки було виявлено розкрадання коштів з місцевого бюджету на суму 4 мільйони гривень. Особливо обурює тамтешню громаду той факт, що річний бюджет Вороновиць складає таку саму суму. При цьому покидаючи селищну раду, Стецький застосував тактику "випаленої землі".

– Коли до ради увійшов новий голова, то жахнувся від побаченого: з адмінбудівлі вивезли меблі, стільці, картини і навіть обігрівач, – додає пан Крошко. – Працівники ради сидять в верхньому одязі, інтернету та техніки немає.

Не зважаючи на поточні труднощі, місцеві мешканці сподіваються на краще майбутнє з новою селищною радою. Vlasno. Info продовжить інформувати вас про всі перипетії подій навколо Вороновиці.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...