На Вінниччині триває судовий спір за 809 га земля вартістю 11,5 млн грн

Прокуратура Вінницької області принципово відстоює позицію щодо повернення в розпорядження держави земель загальною площею 809 га вартістю 11,5 млн. грн.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області.

Прокуратурою Вінницької області 09.11.2015 до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ подано касаційну скаргу на рішення апеляційного суду Вінницької області від 20.10.2015.
Вказаним рішенням апеляційної інстанції скасовано рішення  одного з районних судів області від 22.06.2015, яким задоволено позовні вимоги прокуратури області та захищено інтереси Вінницької обласної державної адміністрації та Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області: визнано недійсними розпорядження районної державної адміністрації про надання фермеру в оренду земельних ділянок для ведення фермерського господарства, визнано недійсними договори оренди землі, зобов’язано повернути в розпорядження держави земельні ділянки загальною площею 809 га вартістю  11,5  млн. гривень.
Підставами для захисту інтересів держави стали порушення вимог ст. 7 Закону України «Про фермерські господарства». Особі надано в оренду понад 40 земельних ділянок, які не поєднані між собою та не становлять єдиний масив. Більш того, розпорядження про надання в оренду земельних ділянок видано за відсутності обґрунтування фізичною особою розмірів запитуваних земельних ділянок з урахуванням перспектив діяльності фермерського господарства, а також відсутності доказів наявності сільськогосподарської техніки та інших засобів для можливості обробітку землі.
Остаточну крапку в цій справі поставить Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

vindaily.info
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии