• Головна
  • В області скоротилась кількість перевірок фіскальної служби
12:34, 20 листопада 2015 р.

В області скоротилась кількість перевірок фіскальної служби

За 10 місяців цього року, з січня по жовтень, підрозділи податкового та митного аудиту Державної фіскальної служби у Вінницькій області провели 94 планових та 509 позапланових перевірок. Це, відповідно, на 29 та 47 перевірок менше ніж у 2014 році за аналогічний період.
 
Податковий аудит дорахував бюджетам 4,2 мільйони гривень. За інформацією в.о. начальника Головного управління ДФС у Вінницькій області Руслана Осмоловського, з метою зменшення адміністративного тиску на підприємців до плану документальних перевірок відбирають виключно ризикові підприємства, зокрема ті, які за інформацією ухиляються від оподаткування. «Кількість перевірок суб’єктів господарювання – юридичних осіб за перші три квартали в області скоротилася у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 35,8, тобто зі 151 до 97» - повідомив Руслан Осмоловський.
 
Ваше підприємство неодмінно перевірять фіскали, якщо:
- рівень сплати податків не відповідає рівню сплати податків по відповідній галузі;
- наявність взаємовідносин з постачальником, у якого встановлено невідповідність придбаних та реалізованих імпортованих товарів, тобто відбувся «обрив» ланцюга постачання певної групи імпортованих товарів;
- якщо існують розбіжності із Системою автоматизованого співставлення ПЗ та ПК у сумі понад 500 тис. грн. за відсутністю заяви платника податків щодо порушення платником ПДВ (контрагентом) порядку реєстрації податкових накладних у ЄРПН (завищення ПК);
- наявність відносин з контрагентами, яких розшукують , які ліквідовані, збанкрутували, з обсягами ПДВ понад 500 тис. грн.
 
 За інформацією ГУ ДФС у Вінницькій області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...