П'ять найвпливовіших вінничанок побували на міжнародному бізнес-форумі в Одесі

В Одесі проходив Міжнародний жіночий економічний форум «Найвпливовіші жінки України»/"MOST POWERFUL WOMEN OF UKRAINE".

19-20 листопада 2015 успішні жінки України зібрались в Одесі, серед них і п’ять вінничанок брали участь в економічному форумі. Мета форуму: створити поле широкого та ефективного співробітництва для відомих жінок України з метою впливу на політичні, економічні та соціальні процеси в країні.

Форум проводиться за ініціативою НГО «Всеукраїнський Клуб Успішних Жінок «ЖІНКИ УКРАЇНИ» та підтримки Посольства США в Україні.

Під час плідної співпраці, кожна з жінок ознайомилася з темою менторства та можливими шляхами його впливу на Україну. Менторство – нове слово для нас, але з старим значенням – наставництво. Суть менторства полягає в тому, що успішна людина ділитися своїм величезним досвідом з менш досвідченою.

П'ять найвпливовіших вінничанок побували на міжнародному бізнес-форумі в Одесі, фото-1

При цьому інформація передається абсолютно чесна та відверта, адже боятися конкуренції немає сенсу. Передаючи свої знання, ми допомагаємо стати на ноги молодим кадрам і постійно розвиваємося самі, набуваючи нових якостей. Під час форуму жінки розповідали, кожна свою історію становлення і тим самим, обмінюючись контактами здобували новий досвід.

П'ять найвпливовіших вінничанок побували на міжнародному бізнес-форумі в Одесі, фото-2
33kanal
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии