• Главная
  • Юні талановиті ладижинці зможуть у Литві продемонструвати свою майстерність на феєричному фестивалі
13:35, 24 ноября 2015 г.

Юні талановиті ладижинці зможуть у Литві продемонструвати свою майстерність на феєричному фестивалі

Стартує Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія»

За підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні та Міністерства культури України в рамках спільної діяльності Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» та Всеукраїнської благодійної асоціації «Рівний - рівному» передбачає проведення Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості «Литовська фієрія».

Мета заходу- виявити обдарованих дітей та молодь і встановити між ними творчі та дружні зв’язки з різних регіонів України і зарубіжних країн.

Фестиваль відбудеться з 13 по 17 січня 2016 року у місті Вільнюс (Литва). До участі запрошують учнівську та студентську молодь України, Литви та інших країн віком від 6 до 21 року у складі творчих колективів та окремих виконавців.

Номінації фестивалю: вокал, хореографія, інструментальний жанр, образотворче, декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво, театральний жанр (драматичний, музичний), конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій «Молодь обирає здоров’я».

Переможців фестивалю нагороджуватимуть відповідними дипломами та подарунками.

Про додаткову інформацію щодо вимоги та деталей участі звертатися до організаційного комітету фестивалю м.Київ. Телефони: (044) 453 73 43, (067) 407 77 98, (050) 330 40 92, (093) 273 11 26.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...