• Главная
  • На цьому тижні стартує конкурс на кращу назву бренду, під якою випускатимуться нові вінницькі трамваї
16:42, 24 ноября 2015 г.

На цьому тижні стартує конкурс на кращу назву бренду, під якою випускатимуться нові вінницькі трамваї

З 27 листопада по 7 грудня всі бажаючі можуть подавати свої пропозиції щодо назви бренду для нових вінницьких трамваїв. Їх можна надсилати на електронну скриньку [email protected] або в паперовому вигляді за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, к.534. А також – залишати пропозиції у Інтернет-спільноті «Типовий Вінницький Студент». Переможець отримає річний проїзний документ на усі види муніципального транспорту міста.

На одній з виїзних нарад у КП «Вінницька транспортна компанія» міський голова Сергій Моргунов запропонував організувати конкурс на назву нового вінницького трамваю, навівши приклад швейцарських трамваїв «Міраж» та львівських – «Електронік». Тоді Сергій Моргунов запропонував запитати у вінничан, як вони хотіли б назвати наш трамвай, а хто запропонує найкращу назву – отримає приз на новорічні свята.

Наразі департамент енергетики, транспорту та зв’язку міської ради розробив положення про конкурс і всі вінничани, які мають ідеї щодо назви бренду, можуть вже надсилати свої пропозиції.

«Конкурс проводитиметься у два етапи. У першому – з 27 листопада по 7 грудня цього року всі бажаючі надсилатимуть свої пропозиції на електронну адресу [email protected] або в паперовому вигляді за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, к.534, також можна залишити їх у Інтернет-спільноті «Типовий Вінницький Студент». Надіслані пропозиції повинні мати позначку «На конкурс «Краща назва Вінницького модернізованого трамваю» та підпис автора, контактний номер телефону, дата та час подання. Якщо кілька людей надішле однакові назви, розглядатиметься та, яка прийшла першою. Після закінчення першого етапу конкурсу журі обире п’ять найкращих назв із представлених пропозицій. У другому етапі з 8 по 14 грудня обрані назви будуть викладені на голосування у соціальних мережах. Переможе назва, яка набере найбільшу кількість голосів», – каже директор департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської радиОлексій Пидоченко.

Переможця оголосять та нагородять на відкритті новорічної ялинки. Автор найкращої назви бренду для вінницького модернізованого трамваю отримає подарунок – річний проїзний документ на усі види муніципального транспорту міста або книжкову продукцію на рівнозначну суму вартості проїзного квитка. Автори чотирьох назв, які вийдуть в другий етап конкурсу отримують місячний проїзний квиток на усі види муніципального транспорту міста або книжкову продукцію на рівнозначну суму вартості проїзного квитка.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...