• Головна
  • У Вiнницi щоденно на патрулювання мiста заступають 20 мобiльних екiпажiв полiцiї
09:35, 27 листопада 2015 р.

У Вiнницi щоденно на патрулювання мiста заступають 20 мобiльних екiпажiв полiцiї

Для пiдтримання публiчної безпеки i порядку в обласному центрi щоденно на патрулювання мiста заступають 20 мобiльних екiпажiв полiцiї.

У Вiнницi щоденно на патрулювання мiста заступають 20 мобiльних екiпажiв полiцiї, фото-1

У Вiнницi 26 листопада вiдбулась iнструктивна нарада полiцейських, якi заступили на службу з охорони порядку у громадських мiсцях мiста.

У Вiнницi щоденно на патрулювання мiста заступають 20 мобiльних екiпажiв полiцiї, фото-2

За словами заступника начальника управлiння превентивної дiяльностi полiцiї Вiнниччини Павла Солоненка, всi працiвники полiцiї орiєнтованi на вiдповiдне реагування на всi звернення громадян, надання їм необхiдної допомоги та на недопущення та виявлення правопорушень.

- На патрулювання мiста щоденно заступають 20 екiпажiв полiцiї, якi несуть службу i реагують на всi звернення громадян. Завдяки збiльшенню кiлькостi патрулiв час прибуття на мiсце пригоди зменшився до 5-6 хвилин. Такi ж патрулi працюють i на територiї областi.

В умовах реформування правоохоронної системи працiвники управлiння безпеки дорожнього руху стежать за правопорядком на дорогах Вiнниччини. В подальшому їх функцiї перейдуть до патрульної полiцiї, яка створюється.

Вiнницька полiцiя несе службу в посиленому режимi та просить громадян з розумiнням поставитись до попереджувальних заходiв та перевiрки транспортних засобiв на дорогах областi. У разi виявлення пiдозрiлих предметiв, залишених без нагляду тривалий час, а також осiб з пiдозрiлою поведiнкою, прохання негайно звертатися до найближчого вiддiлу полiцiї або телефонувати за номером «102», - повiдомляє Вiддiл комунiкацiї ГУНП у Вiнницькiй областi.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...