• Головна
  • Жителі Вінниці вчаться шукати підробіток… у Кабанчика
Новини компаній
10:50, 10 грудня 2015 р.

Жителі Вінниці вчаться шукати підробіток… у Кабанчика

Новини компаній

Вінничани відтепер мають нову можливість для пошуку підробітку. Всеукраїнський онлайн-сервіс Метнись Кабанчиком, що віднедавна став доступним жителям Вінниці, гарантує користувачам швидкий пошук завдань з будь-якої сфери та з досить широким діапазоном прибутку. Переваги сервісу вже відчуло декілька сотень містян.

Пошук підробітку – досить актуальний напрямок. До цього вінничан спонукають стрімке підвищення цін, зменшення кількості робочих місць, здорожчання комунальних послуг. Багато факторів впливають на сімейні бюджети містян – тому не дивно, що не тільки безробітні, але й зайняті громадяни зацікавлені у отриманні додаткового прибутку.

Найчастіше підробіток в Вінниці шукають традиційними способами: через оголошення у газетах, через знайомих, за допомогою популярних сайтів з вакансіями. Але ці методи не в змозі покрити величезний попит на додаткову роботу. Тому поява проекту Метнись Кабанчиком стала своєчасною.

Що це за Кабанчик такий?
Сервіс побудований на простому принципі – взаємодії містян між собою. Комусь потрібна допомога – а хтось в змозі її надати за невелику ціну, але з гарантовану якістю. Місія сайту – звести таких людей між собою. Таким чином можна шукати підробіток у побутовій і інших сферах, виконуючи переважно разові завдання: наприклад, встановити розетку, привезти покупку з магазину, допомогти дитині з вивченням предмету, встановити пральну машину чи відремонтувати ноутбук.

Прикладів завдань насправді багато, а що найголовніше – їх вибір дозволяє знайти підробіток і людині з кваліфікацією, і студенту, який немає жодного досвіду (для них є елементарний підробіток – наприклад, роздача рекламної продукції чи кур’єрські послуги).

Жителі Вінниці вчаться шукати підробіток… у Кабанчика (фото) - фото 1

Ким можна підробляти?
Всі напрямки роботи згруповані у 15 тематичних груп сайту. Найпоширеніші з них:

  • домашній майстер (електрик, сантехнік і т.ін.);
  • освіта (наприклад, написання курсових робіт чи послуги репетитора);
  • побутові послуги (приготування їжі, прання/прасування, догляд за дитиною і т.п.);
  • клінінгові послуги (прибирання будь-якої складності в квартирах та офісах).

Попитом користується категорія фріланс – або, як вона називається на сайті, «Робота в Інтернеті». Вона об’єднує всіх спеціалістів, які можуть працювати віддалено: це копірайтери, дизайнери, розробники сайтів, спеціалісти з підготовки презентацій, інтернет-маркетологи та інші.

Жителі Вінниці вчаться шукати підробіток… у Кабанчика (фото) - фото 2

Переваги для шукача підробітку та як ним стати
Перша і головна перевага – швидкий пошук підробітку: можна налаштувати систему так, що інформація про кожне нове завдання у підходящій категорії приходила на електронну пошту. Подаючи заявку на завдання, кожен користувач може попередньо дізнатись про подробиці і умови роботи, терміни здачі, ціну, яку платить замовник. Найбезпечніший варіант – брати замовлення з оплатою через систему – виконавець гарантовано отримає гроші після підтвердження роботи замовником.

Щоб мати змогу шукати підробіток на таких умовах, треба зареєструватися на сайті: вказати контактні і паспортні дані (також не завадить дати посилання на профілі у соцмережах), пройти перевірку на знання правил сервісу, пройти онлайн-співбесіду. Цього досить допуску до пошуку підробітку. А якщо в процесі роботи і підробітку ніколи буде займатись хатніми справами – можна зареєструватись у якості замовника і знайти виконавця, який недорого вирішить всі побутові проблеми.

Жителі Вінниці вчаться шукати підробіток… у Кабанчика (фото) - фото 3

Жителі Вінниці вчаться шукати підробіток… у Кабанчика (фото) - фото 3

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#подработка #метнись кабанчиком
12,0
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...