Чиновники Вінницької ОДА запевняють, що грошей на субсидії на скраплений газ і тверде паливо вистачає

Дефіциту коштів на виплату субсидій на тверде паливо та скраплений газ на Вінниччині немає, -заявили в ОДА. Сума нарахованої допомоги складає 63,6 млн. грн.

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Сума нарахованих субсидій в області становить 364,3 млн. грн., причому  63,6 млн. грн. з них -  на тверде паливо та скраплений газ, зазначила голова ліквідаційної комісії, заступник директора департаменту соціальної політики ОДА Наталя Остапенко.

Однак, за її словами, витрати на оплату субсидій на тверде паливо та скраплений газ перевищують передбачену на ці виплати субвенцію для області майже на 40 мільйонів гривень. 

«Департамент соціальної політики облдержадміністрації звернувся до профільного Міністерства про збільшення субвенції на тверде паливо та скраплений газ. На сьогодні ми отримали інформацію з Міністерства і проводимо перерозподіл коштів в межах субвенції на субсидії загалом» - зауважила Наталя Остапенко. 

З державного бюджету на виплату житлових субсидій в поточному році Вінницькій області додатково виділено субвенцію в розмірі 347,5 млн. грн. Загалом сума на виплату житлових субсидій становить 531,7 млн. грн., що на 431,1 млн. грн. більше, ніж в 2014 році.

vindaily.info
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии