• Главная
  • На Вінниччині в школах навчається 324 ромів та ще 26 виховуються у дитсадках
14:34, 2 декабря 2015 г.

На Вінниччині в школах навчається 324 ромів та ще 26 виховуються у дитсадках

У Вінницькій області в загальноосвітніх навчальних закладах у 2015-2016 н.р. навчається 324 учні ромської національності. У дошкільних навчальних закладах області виховується 26 дітей.

Про це повідомляють у прес-службі Вінницької ОДА. 

Адміністраціями шкіл, класними керівниками ведеться контроль за відвідуванням учнями ромської національності навчальних закладів з метою максимального їх залучення до навчального процесу. 

Діти, в основному, систематично відвідують навчальні заняття. 

Постійно проводиться робота серед дорослих представників ромської національності про необхідність відвідування дітьми віком від 3 до 6 років дошкільних навчальних закладів.

Учні беруть участь у позашкільній роботі, є активними учасниками художньої самодіяльності, спортивних змагань, відвідують шкільні гуртки.

На Вінниччині в школах навчається 324 ромів та ще 26 виховуються у дитсадках, фото-1Зокрема, у Козятинській СЗШ І-ІІІ ст. № 9 учні – учасники художньої самодіяльності, у Комсомольській СЗШ І-ІІІ ст. – члени шкільної футбольної команди, вихованці районної ДЮСШ «Колос». 

У Бершадському районі учні займаються в гуртках з шашок, театральній студії, гуртках художньо-прикладного мистецтва, музичних гуртках «Дивограй», «Співаночки», народознавчому гуртку «Берегиня», «Поезія усного слова», «У світі казок», «Дивослово».

У ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Жмеринка створено ромський танцювальний ансамбль, який бере участь у всіх шкільних заходах. Діти та їх родини долучилися до участі в шкільних акціях «5 картоплин», «Подаруй ветерану фрукти».

У ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Калинівка діти ромської національності залучені до програми «Рівний-рівному» під керівництвом психолога Залізовської Н.А. 

У ЗОШ І-ІІІ ст. с.Іванів Калинівського району відбулося Свято ромів, під час якого учні школи познайомились із культурними традиціями ромської національності, а в Гущинецькій ЗОШ – вечір романсу.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...