• Головна
  • Де на Вінниччині не думають, що жінкам місце вдома, а не в політиці?
10:36, 8 грудня 2015 р.

Де на Вінниччині не думають, що жінкам місце вдома, а не в політиці?

Вибори закінчились та депутати вже приступили до роботи. Коаліція «Прозорі ради» аналізує склад новообраних рад Вінницької області щодо кількості жінок та чоловіків. Аналіз показує, що ще багато вінничан думають, що жінкам не місце в політиці.

Цікавою видається ситуація у Немирівській і Могилів-Подільській міських радах. Жінки там становлять 54% і 44% відповідно, що становить фактичну більшість.

В зв’язку з цим, члени коаліції "Прозорі ради"  звертаються до місцевих депутатів  з вимогами виконати Закон України  «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків». Найближчим часом вони вимагають за рішенням місцевої ради визначити уповноважену особу (координатора) з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, яка працюватиме у складі виконавчого органу ради.

Також вимоги стосуються і розробки та затвердження місцевої програми  щодо забезпечення рівних прав та можливостей для жінок і чоловіків.

А голову ради просять регламентувати порядок формування кадрового резерву для заміщення посад державних службовців і посад в органах місцевого самоврядування, просування їх по службі із забезпеченням рівних прав та можливостей для жінок і чоловіків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...