• Главная
  • У Вінниці обговорили права людей з інвалідністю
15:07, 8 декабря 2015 г.

У Вінниці обговорили права людей з інвалідністю

8 грудня Вінницька громадська організація «Відкриті серця» в рамках обласної програми «Тренінговий центр самостійного проживання для людей з інвалідністю у громаді» ініціювала «круглий стіл» під назвою «Створення інклюзивного суспільства – запорука прав людей з інвалідністю». Захід присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю проходив у стінах філії Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва.

Про це повідомили у Вінницькій ОДА.

Завдання «круглого столу» – вироблення стратегії впровадження моделей незалежного проживання людей з обмеженими можливостями на регіональному рівні. Дана програма має на меті створити реальні умови для підтримки життя в громаді людей з інвалідністю, які мають сенсорні, фізичні, розумові чи психічні порушення, в тому числі, з нещодавно набутою інвалідністю в зоні АТО, щоб не допустити їх ізоляції та сегрегації від суспільства.

Модератором засідання виступила заступник директора «Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій», координатор програми «Тренінговий центр самостійного проживання для людей з інвалідністю у громаді» Наталія Головко.

Нагадаємо, що програма реалізується в рамках обласного конкурсу за фінансової підтримки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької облдержадміністрації.

У Вінниці обговорили права людей з інвалідністю, фото-1На засіданні «круглого столу» обговорювалися питання про мету створення проекту, етапи та часові рамки його впровадження в життя у регіоні для створення сприятливих умов толерантного відношення громади до потреб і можливостей людей з важкими формами інвалідності, результати проробленої роботи.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...