• Главная
  • На Вінниччині з'явиться бібліотека для незрячих
16:20, 8 декабря 2015 г.

На Вінниччині з'явиться бібліотека для незрячих

Сьогодні у Вінниці за круглим столом зібралися представники органів влади та громадських організацій, щоб обговорити проблеми людей з обмеженими можливостями та прозвітувати, що було для них зроблено у поточному році.

Серед негативних аспектів є те, що в Україні людям з обмеженими можливостями громада, окрім спеціалізованих інтернатів, нічого не може запропонувати. Це порушує права людини, адже вона повинна жити у своєму домі, а не у інтернаті без особистого простору. Але є і позитивні аспекти. Найкращі та комфортні умови для проживання для людей з обмеженими можливості вдалось створити на Вінниччині.
прес-конференція Інклюзивне суспільство у Вінниці фото
Фото Влада Боднара


– Спільними зусиллями ми створили єдиний в Україні тренінговий центр для людей з обмеженими можливостями. Саме тут зі своєю родиною вони можуть навчитися автономно існувати у світі без сторонньої допомоги. Є унікальна смуга перешкод, де людина на візку навчиться самостійно пересуватися містом, без сторонньої допомоги, – каже керівник проекту «Тренінговий центр самостійного проживання для людей з інвалідністю у громаді» Світлана Демко.

У наступному році в планах зробити бібліотеку для незрячих у Вінницькій обласній бібліотеці ім.К.А.Тімірязева.

Організатори попросили людей зайти на сайт Президента України, та підписатися під петицією, яка направлена на покращення життя людей з обмеженими можливостями. Треба за три місяця зібрати 25 тисяч голосів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...