На Вінниччині чоловік завів подругу в Інтернеті, а потім видурив у неї телефон вже в реальності
Злочини проти власності є найпоширенішою групою кримінальних правопорушень. Нині чи не у всіх сферах життя набувають розповсюдження нові шляхи реалізації злочинних намірів, а саме – через сайти знайомств та соціальні мережі.
Так, досудовим розслідуванням встановлено, що непрацюючий 29-річний житель Немирівського району, будучи одруженим та маючи двох малих дітей, зареєструвався на одному із сайтів інтернет-знайомств під іншим іменем. Він познайомився молодою жінкою, матір’ю-одиначкою та почав із нею періодично листуватися. З часом чоловік запропонував своїй інтернет-знайомій зустрітись у м. Вінниці.
Вивідавши наперед, яким телефоном користується жінка, молодик вирішив ним заволодіти. При зустрічі він переконав даму в добропорядності своїх намірів та, зловживаючи її довірою, сказав, що йому потрібно скористатись її телефоном для перекидання інформації з одного мобільного телефону на інший. Жінка віддала телефон та залишилась чекати його біля під’їзду будинку, в який чоловік нібито зайшов до знайомого «перекидати» інформацію.
Молодик, проте, не мав наміру повертати мобільний телефон і вийшов непоміченим з під’їзду через додатковий вихід. Жінка чекала на нього тривалий час, а потім звернулась до правоохоронних органів.
Завдяки вчасному реагуванню та оперативно проведеному досудовому розслідуванню мобільний телефон повернуто його законній власниці, а відносно немирівчанина до Вінницького міського суду Вінницької області направлено обвинувальний акт за підозрою у вчиненні ним злочину, передбаченому ч. 1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.
Коментарі