• Головна
  • Нардепи у Вінниці розказали, як борються з корупцією у своїх лавах
15:36, 15 грудня 2015 р.

Нардепи у Вінниці розказали, як борються з корупцією у своїх лавах

Сьогодні, 15 грудня, у Вінниці відбулося виїзне засідання міжфракційного депутатського об’єднання «Депутатський контроль». Нардепи прозвітували про стан антикорупційної роботи у владних структурах у 2015 році.

На зібранні були присутні народні депутати України - члени «Депутатського контролю»: Сергій Кудлаєнко, Юрій МакедонГеннадій Кривошия (Блок Петра Порошенка) та Максим Поляков («Народний фронт»). Головував засновник об'єднання Вадим Руденко.

Останній нагадав, що «Депутатський контроль» - це організація, яка об’єднує  депутатів з різними політичними поглядами, які готові боротися проти корупції.

- «Депутатський контроль» був створений рік тому, символічно - до дня боротьби з корупцією. Це об’єднання молодих та амбіційних політиків, які входять до різних політичних фракцій і мають різні погляди на ті чи інші речі. Але всі вони мають спільну ціль – побачити Україну процвітаючою, без корупції, - сказав В. Руденко.

Нардепи у Вінниці розказали, як борються з корупцією у своїх лавах, фото-1

Тож до Вінниці голова "Депконтролю" із колегами прибули, щоби прозвітувати про свою річну діяльність. Руденко повідомив, що за 2015 рік МДО викрило факти корупції на 259,3 мільйонів гривень; з їх подання 24 корупціонери були звільнені з посад; порушено 39 кримінальних справ за фактом хабарництва; підготовлено 38 законодавчих актів, що допоможуть у боротьбі з корупцією.

Народний депутат з Вінниччини Юрій Македон заявив, що за допомогою до «Депутатського контролю» може звернутися будь-хто.

- Рік роботи показав, що процес боротьби з корупцією розвивається досить активно. Ми захистимо будь-кого, хто звернеться до нас за допомогою у викритті корупціонерів, - запевнив Ю. Македон.  

мак

мак

Нардеп Максим Поляков зауважив, що функції «Депутатського контролю» не обмежуються лише викриттям корупціонерів. Міжфракційне об’єднання також допомагає  підприємцям-початківцям.

- В цьому об’єднанні ми не маємо депутатських стягів, але як депутати України ми розуміємо, яка наша роль у подоланні корупції. Крім каральних функцій щодо хабарників, ми допоможемо малому бізнесу. Сплата податків і створення нових робочих місць - наші основні цілі, - розповів М. Поляков.   

Окрім народних депутатів на засіданні були також присутні представники органів влади Вінниччини. Голова облдержадміністрації Валерій Коровій розповів, що перед засіданням мав зустріч з нардепами тет-а- тет у власному кабінеті. 

- ...зайшли до мене в кабінет, поговорили. Ми зрозуміли, що ми - союзники, і разом можемо подолати корупцію. Хоча – це справа не з легких, адже мова йде про кардинальні зміни суспільних взаємовідносин. Але мені приємно бачити тут представників різних політичних партій, це означає, що їх об’єднує спільна мета, - сказав В. Коровій.

пол

Присутні на засіданні представники силових структур пообіцяли МДО «Депутатському контролю» активну співпрацю. Тимчасово виконуючий обов’язки начальника ГУ Національної поліції у Вінницькій області Сергій Кримчук запевнив, що органи правопорядку будуть якомога швидше реагувати на факти корупції. 

Нардепи у Вінниці розказали, як борються з корупцією у своїх лавах, фото-3
Нардепи у Вінниці розказали, як борються з корупцією у своїх лавах, фото-4
Нардепи у Вінниці розказали, як борються з корупцією у своїх лавах, фото-5
Нардепи у Вінниці розказали, як борються з корупцією у своїх лавах, фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...