![](https://s.0432.ua/section/logo/upload/pers/33/logo.png?20240727)
11:44, 13 січня 2016 р.
«Ти зможеш, якщо зміг я» продовжується в 2016 році
Фізкультурно-оздоровчий захід «Ти зможеш, якщо зміг я» з нагоди зимових свят серед дітей-вихованців КЗ «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» провели представники КЗ «Вінницький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з Вінницьким відділенням НОК України.
Захід пройшов 12 січня 2016 року в КО «Спорткомплекс «Здоров’я».
В програму заходу входили змагання з флорболу, дартсу, настільного тенісу; настільного хокею; футболу; шашок; сорсо та кеглей.
Фахівці з КЗ «Вінницький обласний наркологічний диспансер «Соцiотерапiя» та Вінницького обласного центру здоров’я також провели бесіду з вихованцями «Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей» щодо здорового способу життя та недопущення шкідливих звичок у дітей.
По закінченню заходу діти були нагороджені грамотами та сувенірною продукцією від обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» і подарунками від Вінницького відділення НОК України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
16:50
24 липня
11:00
24 липня
Оголошення
10:36, 19 липня
12:51, 17 липня
00:41, 15 липня
live comments feed...
Коментарі