• Главная
  • Вінницька область шокувала рівнем корупції
15:40, 3 февраля 2016 г.

Вінницька область шокувала рівнем корупції

За серпень-жовтень 2015 року ситуація з корупцією в Україні незначно, але погіршилася. Таким виявився результат соціологічного дослідження «Рівень сприйняття корупції бізнесом. Друга хвиля», яке провели Transparency International Україна,«PwC Україна та GfK Ukraine.

Серія досліджень «Рівень сприйняття корупції бізнесом» є безпрецедентною міжсекторальною взаємодією партнерів з владного, бізнесового та громадського секторів задля допомоги державі у просуванні ключових реформ у сфері доброчесності влади та протидії корупції.

Всі дані дослідження було систематизовано та передано керівництву держави та інституцій, безпосередньо відповідальних за впровадження реформ та боротьбу з корупцією в Україні.

Найменше, на думку бізнесменів, страждають на корупцію державні органи у Луганській 0,9, Хмельницькій 0,9, Чернівецькій 0,25 та Тернопільській 0,38 областях.

Наша рідна Вінниччина посіла аж 21 провальну сходинку. Поганий результат такої багатої на політичні кадри області вражає.

Для прикладу, Тернопільщина лише покращила свій результат у порівнянні із минулими опитуваннями. Секрет області простий – діалог влади та бізнесу, налагодження тісних стосунків, а також спрощення алгоритму співпраці.

 

Вінницька область шокувала рівнем корупції, фото-1
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...