• Главная
  • Вінничани заборгували 115 млн. за газ. Користувачів попереджають про відключення «блакитного палива»
16:12, 3 февраля 2016 г.

Вінничани заборгували 115 млн. за газ. Користувачів попереджають про відключення «блакитного палива»

Заборгованість мешканців Вінницької області за спожитий у минулому 2015 році газ станом на 1 січня 2016 року складає майже 115 мільйонів гривень. Більша половина боргів – 51% - припадає на долю тих споживачів, які боргують 1000 і більше гривень за спожите блакитне паливо.

Про це інформує прес-служба «Вінницягаз».

Із загальної кількості споживачів із числа населення у Вінницькій області лише 48% абонентів справно платять за газ. Решта 52% мають борги, які за весь минулий 2015 рік і станом на 1 січня 2016 року складають вже 114 млн. 737 тис гривень.

«Переважна більшість вінничан – 67,5% - боргують за газ до 500 гривень. Ще 19% - від 500 до 1000 гривень, і 13,5% - 1000 гривень і більше. Якщо говорити про особливо великі борги, то лише у місті Вінниці сьогодні нараховується понад 180 абонентів, які боргують за газ 5 тис гривень і більше. Разом з тим, кількість абонентів, яким було припинено газопостачання, мізерно мала – за весь 2015 рік можна говорити про 2,4% відключених боржників. Попередження про відключення від газопостачання у разі несплати заборгованості за спожитий газ протягом 2015 року отримали майже 90 тисяч абонентів», - розповів директор ТОВ «Вінницягаз Збут» Василь Сопільник.  

Що стосується заборгованості промислових підприємств Вінниччини перед ПАТ «Вінницягаз», то станом на 1 січня 2016 року вона сягнула 2 млн. 700 грн. Краща ситуація із розрахунками за спожитий природний газ у комунально-побутових підприємств області – на початку нового року їх заборгованість перед газорозподільною компанію становила 71 тисячу гривень.

Окремо йде мова і про заборгованість споживачів-юридичних осіб за спожитий природний газ перед ТОВ «Вінницягаз Збут». Так, станом на 1 січня 2016 року промислові підприємства області мають борг у розмірі 87 тисяч гривень перед газопостачальною компанією.

Кількість боржників за спожитий газ у Вінницькій області має тенденцію до постійного зростання. Обласна газорозподільна компанія ПАТ «Вінницягаз» та постачальник газу ТОВ «Вінницягаз Збут» звертаються до усіх мешканців Вінниччини із проханням своєчасно здійснювати розрахунки за спожитий газ, адже накопичення неплатежів може призвести до відключення від газопостачання осель боржників.

Щоб не залишитись без газу, малозабезпечені сім’ї можуть звернутись із відповідною заявою до органів соціального захисту населення за місцем реєстрації для оформленням субсидій.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...