18:00
24 липня
Вінницькі суди з незрозумілих причин не видають теплопостачальним підприємствам міста рішення про стягнення заборгованості з несумлінних абонентів.
Як наслідок, Державна виконавча служба не може розпочати процедуру стягнення боргів, повідомив директор ДП Теплокомуненерго Маяк Олег Федоров. За його словами, лише очолюване ним підприємство не отримало 287 рішень на суму в 600 тисяч гривень. Між тим, термін виконання деяких з них вже закінчився.
Коментарі