• Головна
  • Вінничани більше не соромляться розповідати про сексуальні домагання до неповнолітніх
10:35, 5 лютого 2016 р.

Вінничани більше не соромляться розповідати про сексуальні домагання до неповнолітніх

Прийомні батьки беруть у свої родини дітей з інвалідністю та важкими захворюваннями. Про це під час прес-конференції розповіла нaчaльник служби у спрaвaх дітей облдержaдміністрaції Тетяна Дорош. Також посадовиця повідомила, що сьогодні до них надходить більша кількість заяв про сексуальні домагання до дітей та психологічне насилля у родинах.

Тетяна Дорош розповіла, що минулого року збільшилась кількість заяв стосовно сексуальних домагань, щодо дітей.

- У 2015 році до нас почали звертатися діти з приводу психологічного насилля у родині, хоча раніше було фізичне насилля, - зазначила посадовиця. – Вони знають куди вони можуть звертатися, аби розповісти комфортно чи некомфортно їм проживати у родині. Сьогодні до нас звертаються сусіди, батьки та діти і розповідають, про випадки коли до неповнолітньої особи було здійснено сексуальне домагання. Раніше тема сексуального насилля була закрита.

Тетяна Дорош розповіла, що минулого року збільшилась кількість заяв стосовно сексуальних домагань, щодо дітей.

Тетяна Дорош розповіла, що минулого року вінничани почали брати дітей з важкими захворюваннями.  

- Позитивною тенденцією є те, що до прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу влаштовуються діти, які мають захворювання та з обмеженими фізичними можливостями, - сказала нaчaльник служби у спрaвaх дітей облдержaдміністрaції. -Нині 143 дитини, які перебувають у сімейних формах виховання, мають важкі захворювання, ще 13 хлопчиків та дівчаток мають інвалідність. Крім того, знайшли нові родини дві ВІЛ-інфіковані дитини, ще кілька років тому таку ситуацію важко було б уявити

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...