• Главная
  • Обласний департамент запевнив, що кошти на реалізацію проекту ЄС використовуються за призначенням
10:52, 5 февраля 2016 г.

Обласний департамент запевнив, що кошти на реалізацію проекту ЄС використовуються за призначенням

На реалізацію проекту ЄС «Центр адаптації переселенців та підприємців із зони АТО та Криму у Вінницькій області» передбачено 245,3 тис. євро. 

В.о. директора Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації Володимир Репей  зупинився на звинуваченнях, що останнім часом розповсюджуються в ЗМІ та інтернет-виданнях стосовно того, що грантові кошти розікрали. 

Він зазначив: «Грантові кошти надійшли на валютний рахунок Департаменту, який відкрито у філії – Вінницьке обласне управління ПАТ «Державний ощадний банк України» 27.05.2015 року в сумі 245,3 тис. євро. Проект впроваджується відповідно до плану його реалізації. Всі закупівлі в рамках проекту 2015 року на реалізацію заходів проекту було витрачено 18919,5 євро. Станом на 01.01.2016 року залишок валютних коштів на рахунку становить 226380,5 євро».

Під час прес-конференції Володимир Репей ознайомив журналістів із станом реалізації проекту та повідомив: 

«Грантова угода на реалізацію проекту була підписана 26 березня 2015 року, проте активно проект реалізується з жовтня 2015 року. Станом на сьогоднішній день усі заходи в рамках проекту проводяться вчасно та згідно плану, претензій зі сторони Європейського Союзу щодо реалізації проекту не має».

Крім того, він зазначив, що враховуючи той факт, що економічна ситуацію в країні з часу написання проекту змінилася, відповідно виникла необхідність розширити напрямки підтримки в рамках проекту. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...