• Главная
  • У шкірно-венерологічному диспансері знову бунт: працівники виловили недовіру головному лікарю
11:55, 5 февраля 2016 г.

У шкірно-венерологічному диспансері знову бунт: працівники виловили недовіру головному лікарю

Третього лютого працівники Вінницького обласного шкірно-венерологічного диспансеру зібралися, щоб обговорити свої проблеми та висловити недовіру головному лікарю диспансеру Максиму Третьякову.

Долучились до зібрання і Вінницької обласної ради від УКРОПу, Свободи та Радикальної партії Олега Ляшка.

У шкірно-венерологічному диспансері знову бунт: працівники виловили недовіру головному лікарю, фото-1

Нагадаємо, що наприкінці квітня минулого року працівники диспансеру та члени профспілки лікувального закладу не сприйняли Максима Третьякова як головного лікаря, адже його не призначила сесія обласної ради. Колектив хотів стабільності та остаточного вирішення кадрового питання, яке стосується їхнього головного лікаря, але питання зависло.

Вінницький апеляційний адміністративний суд підтвердив ухвалу Вінницького окружного адмінсуду, яким визнані незаконними рішення голови Вінницької обласної ради Сергія Свитка про звільнення Сергія Бельца з посади головного лікаря Вінницького обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансеру та призначення на цю посаду Максима Третякова.

Працівники висловлювали недовіру Максиму Третьякову. Вони його звинувачували в кадрових махінаціях. Кажуть, що в штаті числяться працівники, яких ніхто не бачив. А тих, хто працює, головний лікар має намір скоротити. Нарікали, що й досі він незаконно займає цю посаду, бо його не затвердили депутати на сесії на цій посаді.

У шкірно-венерологічному диспансері знову бунт: працівники виловили недовіру головному лікарю, фото-2

– Йому ця посада дісталася по спадковості. Ми ходили багато раз до Вінницької облради і там нам казали, що не лікарям вирішувати свою долю, а нам. Це просто оборює. Виходить, ми тут ніхто і з нами ніхто не рахується. Це не по-українськи, – каже лікар шкірно-венерологічного диспансеру Олексій Клименко.

Головний лікар, який зараз перебуває у відпустці, але прийшов на зібрання, тільки виправдовувався у відповідь.

– Обласний бюджет скоротили у цьому році на 30 %, це не враховуючи інфляцію та інші аспекти. Скорочення є вимушеним кроком. Якщо мені не вірите, у мене є документи, які підтверджують всі мої слова, – каже головний лікар Максим Третьяков.

Під час засідання персоналу лікарні у приміщення увірвалась виконуюча обов'язки головного лікаря диспансеру Наталія Мазарчук і відверто почала хамити присутнім.

– Що ви тут зібралися та займайтеся самосудом. Там хворі їсти хочуть, а ви тут всі сидите. А ну бігом пішли годувати їх. Я дзвоню директору департаменту охорони здоров'я, – каже Наталія Мазарчук.

Перед тим як піти, вона ще накричала на депутатів,звинувативши їх у тому, що вони відволікають персонал від роботи. Але засідання продовжувалось. Більшість лікарів проголосувала за те, щоб провести таємне голосування та висловити недовіру головному лікарю.

Після голосування на засідання завітала директор департаменту охорони здоров'я Вінницької ОДА Людмила Грабович.

– У цьому році дуже урізали бюджет на охорону здоров'я, не дивлячись на те, що він становить 49 % бюджету області. Ви хочете, щоб ми вам виділили кошти з бюджету. Але є багато лікарень, де тече дах та діти провалюються у підлогу. Нам приходиться давати кошти тим, кому вони найбільш потрібні. Якщо ви хочете покращити у вас ситуацію, то треба вам у диспансері заснувати держрозрахункове відділення. Бажаєте всі тут залишитися і щоб нікого не звільнили, то працюйте за 0,25 ставки. До вас ходять багато людей, багато з яких вам добре дякує. Ми зараз всі живемо у складних умовах, – висловилась Людмила Грабович.

Депутат від радикальної партії Олега Ляшка Сергій Кривешко звернувся до Людмили Грабович, щоб сказати як у приміщення увірвалась виконуюча обов'язки головного лікаря диспансеру Наталія Мазарчук і по хамські себе поводила.

Директор департаменту охорони здоров'я Вінницької ОДА Людмила Грабович вибачилася за свою колегу та сказала, що розуміє цю нервову обстановку і що треба стримувати свої емоції.

Побачити, як Наталія Мазарчук вибачилася перед Сергієм Кривешко можна у цьому відео:

 Після чого на засідання таки провели таємне голосування і висловили недовіру головному лікарю. 56 працівників (із 138) Вінницького обласного шкірно-венерологічного диспансеру не хочуть бачити керівником закладу Третьякова. Правда шістьох ця кандидатура влаштовує. Ті, хто висловили недовіру, писатимуть листа до голови та депутатів Вінницької облради, щоб вирішили їх проблему якомога швидше. Працівники закладу сподіваються, що питання буде винесено на сесію облради 11 лютого.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...