• Главная
  • Зарплата вінничан в минулому році зросла на 20 відсотків
12:20, 8 февраля 2016 г.

Зарплата вінничан в минулому році зросла на 20 відсотків

Вінничани в 2015 році почали отримувати більші зарплати, ніж в 2014 році. Різниця дорівнює 20,8 відсотків. Середньомісячна заробітна плата в нашому регіоні складає 3395 гривень.

Про це розказують у прес-службі Головного управління статистики у Вінницькій області.

За інформацією відомства, в 2015 році порівняно з 2014 роком зарплати вінничан збільшились в усіх видах економічної діяльності підприємств. Але найбільше в аграріїв, промисловців, торговців та в  сфері інформації та телекомунікацій.

Найбільше заробляють, за статисткою, працівники фінансової і страхової діяльності та інформації і телекомунікацій. Там люди отримують середню зарплату, яка перевищує середній розмір по економіці області в 1,5 рази. За нескладними підрахунками це близько 5,5 тисячі гривень на місяць.

Також вище середнього розміру по області отримують фармацевти та виробники харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів. В цьому списку й постачальники електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря.

До речі, зараз Вінниччина знаходиться на 15 місці серед 25 регіонів України  за рівнем оплати праці. В 2014 році  Вінниччина займала 17 місце.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...