• Головна
  • Вінничани зможуть отримати безкоштовну освіту з “побутової” економіки
17:30, 15 лютого 2016 р.

Вінничани зможуть отримати безкоштовну освіту з “побутової” економіки

 Викладачі з Вінницького кооперативного інституту спільно з Цивільним корпусом “Азов” створили просвітницький проект “Інтелект Nації”. Щовівторка, о шостій вечора в готелі “Поділля” можна безкоштовно отримати нові знання.

 Як розібратися в новій системі податків? Що потрібно знати, перед тим як брати кредит? Де знайти допомогу в пошуку роботи? На такі, “злободенні” питання знають відповіді викладачі, які проводять лекції на “волонтерських” засадах. Мета проекту -  підвищити рівень обізнаності населення в фінансовій та економічній галузях. Прийти на лекції “Інтелекту Naції” може кожна людина. Проект немає якихось обмежень по віку або статі.

 - У населення дуже низький рівень фінансової грамотності, - розповідає один з авторів ідеї “Інтелекту...” викладач Вінницького кооперативного інституту Людмила Прицюк. -  Від цього створюється дуже багато проблем. Люди не знають елементарних речей: як працює банківська система, для чого вона, для чого беруть кредити.

 Організатори кажуть, що проект поки що безстроковий. Вчителі ведуть лекції тоді, коли мають час.

 - У молоді не завжди є кошти, щоб навчатися в вишах, - каже заступник начальника штабу ЦК “Азов” Сергій Скотар. - Один з напрямків діяльності цивільного корпусу - розвиток молоді в освітньому плані. Тому “Азов” підтримав ідею викладачів безкоштовних лекцій. В майбутньому, ми хочемо співпрацювати з іншими університетами, щоб їх вчителі давали свої знання з медицини, програмування та інших галузей в подібному форматі.

Перша лекція пройшла в “Книжці”, але як вказав Сергій, для “Азову” там дорого “орендувати приміщення”, тому наступні лекції пройдуть в готелі “Поділля”.

Нагадаємо, дев’ятого лютого, на першій лекції вінничанам розказали, як створити власний рейтинг надійності банку, аналізуючи дані про них з сайту Нацбанку та на що звертати увагу.

Друга лекція пройде в готелі “Поділля”, 16 лютого о 18:00. Слухачів зустрінуть на першому поверху організатори з ЦК “Азов”. Тема заняття - Допомога по працевлаштуванню та безробітнім.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...