• Главная
  • Звання "Краща торгова марка Поділля – 2016" отримали 26 підприємств Вінниччини
14:11, 17 февраля 2016 г.

Звання "Краща торгова марка Поділля – 2016" отримали 26 підприємств Вінниччини

Сьогодні, 26 товаровиробники Вінниччини отримали цьогоріч звання "Краща торгова марка Поділля – 2016" на традиційному 9-му обласному конкурсі, передає кореспондент УНН-Центр.

Сьогодні в Експоцентрі торгово-промислової палати під час виставки-продажу "Купуй Вінницьке" відбулася церемонія нагородження переможців 9-го обласного конкурсу "Краща торгова марка Поділля – 2016".

Дипломами переможців та Сертифікатами на право використання логотипу конкурсу на офіційних документах, в рекламних та інформаційних матеріалах протягом поточного року, визнаних кращих підприємців Вінниччини нагороджували перший заступник голови Вінницької ОДА Андрій Гижко та начальник експоцентру Вінницької торгово-промислової палати Юрій Кулаков.

"В умовах кризи та складної економічної ситуації ми маємо максимально підтримати кожного виробника, який є у Вінницькій області. Адже вони виробляють продукцію, створюють робочі місця та сплачують податки. Переробна галузь є флагманом нашої області в якій зосереджено 60% економіки нашого регіону. Вже три роки поспіль Вінниччина не має жодного місяця спаду промислового виробництва, навпаки ми є лідером по промисловості. Закінчили 2015 рік з приростом +5,2%, і це друге місце по державі. Тому проводячи такі щорічні виставки та конкурси ми перш за все популяризуємо кожного товаровиробника який є на Вінниччині і показуємо всім нашим споживачам, що продукція яка виробляється на підприємствах якісна, конкурентоспроможна і безпечна", - наголосив А.Гижко.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...