Вінницькі автомобілісти залишають усі свої гроші в СТО

Нині багато вінницьких  автолюбителів вимушені економити кошти на обслуговування автомобілів.Мабуть, коженводій знає, якими катастрофічними для внутрішніх деталей багатьох агрегатів автомобіля є наслідки використання нафтового палива. Це відстоювання органічного мулу і води в бензобаку при використанні неякісного палива або заправці із забруднених резервуарів АЗС Вінницької області. Це і прискорене коксування форсунки-розпилювача, кілець поршнів і самих поршнів, утворення нагарів на свічках. Все це, хімічно і фізично, стане неможливим при використанні етанолу. Сьогодні бензин із вмістом біоетанолу міцно закріпився на АЗС нашого рідного Вінницького краю. Про це повідомляє сайт УКРАЇНСЬКИЙ БІОЕТАНОЛ.

В Україні виробляється суміш Е95-40 (по вітчизняній класифікації це означає, що суміш складається з бензину і біоетанолу, який складає 30–40%).

Отже, як продовжити життя вашому автомобілю? Переваги біопалива:

а) Збільшення ресурсу серця автомобіля  двигун не перегрівається під час сильної (плюсової) температури і міських пробок; моторне мастило не буде окислюватися і губити свої властивості; етанол має меншу теплопровідність, тому камера згорання циліндрів випускні клапани циліндрів й інші частини двигуна працюватимуть у більш сприятливих умовах; відсутній ризик прогорання випускних клапанів; етанол має меншу швидкість згорання, тиск при згоранні в циліндрах росте повільніше, чим при горінні бензинів, що зменшує миттєве навантаження на поршні та інші силові елементи двигуна; забезпечує стабільність роботи холостого ходу, збільшує крутний момент двигуна.

б) Не утворюється нагар, сажа, не засмічується паливна система – етанол підтримує паливну систему і форсунки в ідеальній чистоті, розчиняючи всі відкладення нафтового палива; економія засобів при періодичному чищенні паливної системи і заміні паливних форсунок.

в) Екологічність за рахунок того, що до складу бензину входить біоетанол, він на 30–40% екологічніший за звичайний. Викиди чадного газу в атмосферу складають всього 0,06% від загальної кількості відпрацьованих газів, що в 3 рази нижче, ніж при використанні традиційного бензину.

г) Може використовуватися на двигунах практично будь-якого ступеня стиснення: придатне для використання для двигунів всіх ступенів стиснення паливної суміші, працюючих на бензинах всіх марок: 76, 80, 92, 95, 98.

ґ) Відсутність детонації : спиртоповітряна суміш стійка до детонації, що дозволяє збільшити стискування і потужність двигуна, згорає вона при такій же температурі, краще випаровується, краще заповнює циліндр і згорає повністю.

г) Збільшує потужність двигуна: може використовуватися на двигунах з турбонаддувом – перехід живлення двигуна з бензину на етанол збільшує потужність і дає тільки високі результати для двигунів з великими об’ємами і турбонаддувом, оскільки при вільному згоранні етанолу з повітрям, суміш виробляє більше енергії за рахунок більшої кількості палива, яке може бути спалено (етанол згорає ефективніше бензину) і крім цього, етанол сильніше охолоджує камеру згорання, що забезпечує більш ощадний режим роботи таких двигунів.

е) Більш дешевший і безпечний: має більш високу, ніж бензин температуру кипіння, випаровування, значно меншу схильність вибуху при серйозних ДТП.

Сюди варто додати задоволення підвищених вимог споживачів пального, комфорт та здоров’я автомобіліста та його пасажирів, які не дихатимуть чадним газом, а за статистикою в Україні щорічно гине кілька людей у своєму автомобілі від отруєння чадним газом. Отож, біоетанол продовжує життя не тільки автомобілю, а й водієві і пасажирам.

Як розповів керівник ТОВ “Біотехтрейд”, яке спеціалізується на виробництві і реалізації відновлюваних джерел палива, Олександр Слободяник: «Біоетанол – більш дешевий, більш «чистий» продукт як для природи, так і для двигуна авто, проте, в нашій країні серед автомобілістів поки що, він великої популярності не має, це пов’язано, мабуть, з браком інформації. Адже біпаливо позитивно впливає на роботу автомобіля: воно не має шкідливих присадок, попереджує окислення моторного масла, поліпшує пускові властивості двигуна при низьких температурах: машина на такому паливі без проблем заводиться і при 30 градусах морозу. Загалом, внаслідок змащення рухомих деталей двигуна, який працює на біопаливі, міжремонтний термін його експлуатації збільшується приблизно на 50%. Правда перед початком використання біопалива потрібно прочистити всю паливну систему, включаючи бак».

vinnytsia.in.ua
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
64 просмотра в январе
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
Задавались ли вы когда-нибудь вопросом: сколько лет вы планируете прожить? Все мы устроены так, что нам проще поступать так, как проще, а не так, как для нас будет лучше. Мы знаем о том, что здоровье надо беречь. Мы знаем о том, что нам вредно, от каких привычек стоило бы отказаться, а какие, наоборот, прививать себе. Почему же мы этого не делаем? «Людям проще проявлять свои слабости, чем открывать для себя новые возможности», - говорит основатель школы «...
Происшествия
Сегодня, 23 января, Винницу накрыл мощный снегопад. Уровень осадков местами достиг 15 сантиметров. Спасатели и синоптики предупреждали об ухудшении погодных условий, а в области было объявлено штормовое предупреждение.Однако снег, покрывавший город еще с вечеру 22 января стал "неожиданностью" для водителей и коммунальщиков. В результате непогоды в городе образовались пробки и немалое количество дорожно-транспортных происшествий.Поэтому, пробки образовались...
Культура
22 января во дворце искусств "Заря" состоялся кастинг конкурса "Мисс Винница 2019". Жюри выбрало среди более семи десятков девушек 15 претенденток, которые будут соревноваться за главный приз - корону первой красавицы города.К число 15 счастливиц попали: Юлия Чернега (17 лет) Марина Сотник (18 лет) Виктория Брумар (20 лет) Яна Кравецкая (18 лет) Ирина Паламарчук (24 года) Анастисия Федоренко (21 год) Дарина Луцюк (17  лет) Влада Глубока (16 лет) Алина Рябо...
Происшествия
22 января в 16:26 в Службу спасения "101" поступило сообщение о том, что на ул. Цегельной в Виннице сильное задымление в под'езде.К месту происшествия были направлены спасатели ДПРЧ-4 областного центра.Прибыв на вызов, бойцы ГСЧС выяснили, что горит электрощитовая.В 16:39 пожар был локализован с помощью пенного огнетушителя.Во время тушения пожара огнеборцы эвакуировали 30 человек.К борьбе с огнем привлекалось 5 человек личного состава и 1 спецавтомобиль.П...
Новости компаний
Если хочешь, чтобы обувь служила долго, ухаживай за ней. Так многим из нас говорили родители. Уход заключался в сушке на батарее или со скомканной газетой, ежедневном намазывании обувным кремом и чистке от грязи. К сушке обуви стоит подойти со всей ответственностью, т.к. неправильная процедура не только испортит внешний вид обуви, но и значительно сократит срок службы. Наше решение в сушке обуви поразит вас. Супер-сушилка для обуви Shoes Drying – настоящая...
Общество
23 января по народному календарю - день Григория Летоуказчика. В старину полагали, что какова будет погода на Григория, таким будет и лето. Именно поэтому существует так много народных примет о погоде, связанных с этим днем. Кроме того, этот день считался началом подготовки к посевным работам. Крестьяне отправлялись в закрома, перебирали зерно, предназначенное для посадки. Самые хорошие хозяева делали это вручную: мелкое зерно шло на мельницу, для муки, кр...
Культура
Сегодня, 22 января, состоялся кастинг "Мисс Винница 2019". На отборочный тур конкурса красоты зарегистрировалось 88 девушек. Среди красавиц выбрали 15 претенденток, которые поборются за корону.К участию в кастинге допускались незамужние девушки, достигшие 16 лет. Кастинг проходил в городском дворце искусств "Заря".На кастинг зарегистрировалось 88 участников, но прийти решились не все. Жюри конкурса отобрало 15 претенденток. Шестнадцатой участницей стала де...
Общество
22 января в День 100-летия Соборности Украины в Виннице под Башней на площади Европейской 500 студентов и учащихся города приняли участие в флешмобе «Единая страна». На площади винничане создали «живое» слово «Соборность» и развернули огромный государственный флаг Украины и спели Гимн ... Слава Украине!
Общество
Сегодня, 22 января, в Виннице трамвай сошел с рельсов. Происшествие случилось около 13 часов на остановке общественного транспорта "Студенческая". Как рассказал  начальник службы эксплуатации "ВТК" Николай Заверюха, сейчас устанавливают причины произошедшего. Одной из основных версий является попадание на рельсы постороннего предмета.В результате происшествия образовалась небольшая задержка общественного транспорта в направлении центра города. Для урегулир...