Вінницькі автомобілісти залишають усі свої гроші в СТО

Нині багато вінницьких  автолюбителів вимушені економити кошти на обслуговування автомобілів.Мабуть, коженводій знає, якими катастрофічними для внутрішніх деталей багатьох агрегатів автомобіля є наслідки використання нафтового палива. Це відстоювання органічного мулу і води в бензобаку при використанні неякісного палива або заправці із забруднених резервуарів АЗС Вінницької області. Це і прискорене коксування форсунки-розпилювача, кілець поршнів і самих поршнів, утворення нагарів на свічках. Все це, хімічно і фізично, стане неможливим при використанні етанолу. Сьогодні бензин із вмістом біоетанолу міцно закріпився на АЗС нашого рідного Вінницького краю. Про це повідомляє сайт УКРАЇНСЬКИЙ БІОЕТАНОЛ.

В Україні виробляється суміш Е95-40 (по вітчизняній класифікації це означає, що суміш складається з бензину і біоетанолу, який складає 30–40%).

Отже, як продовжити життя вашому автомобілю? Переваги біопалива:

а) Збільшення ресурсу серця автомобіля  двигун не перегрівається під час сильної (плюсової) температури і міських пробок; моторне мастило не буде окислюватися і губити свої властивості; етанол має меншу теплопровідність, тому камера згорання циліндрів випускні клапани циліндрів й інші частини двигуна працюватимуть у більш сприятливих умовах; відсутній ризик прогорання випускних клапанів; етанол має меншу швидкість згорання, тиск при згоранні в циліндрах росте повільніше, чим при горінні бензинів, що зменшує миттєве навантаження на поршні та інші силові елементи двигуна; забезпечує стабільність роботи холостого ходу, збільшує крутний момент двигуна.

б) Не утворюється нагар, сажа, не засмічується паливна система – етанол підтримує паливну систему і форсунки в ідеальній чистоті, розчиняючи всі відкладення нафтового палива; економія засобів при періодичному чищенні паливної системи і заміні паливних форсунок.

в) Екологічність за рахунок того, що до складу бензину входить біоетанол, він на 30–40% екологічніший за звичайний. Викиди чадного газу в атмосферу складають всього 0,06% від загальної кількості відпрацьованих газів, що в 3 рази нижче, ніж при використанні традиційного бензину.

г) Може використовуватися на двигунах практично будь-якого ступеня стиснення: придатне для використання для двигунів всіх ступенів стиснення паливної суміші, працюючих на бензинах всіх марок: 76, 80, 92, 95, 98.

ґ) Відсутність детонації : спиртоповітряна суміш стійка до детонації, що дозволяє збільшити стискування і потужність двигуна, згорає вона при такій же температурі, краще випаровується, краще заповнює циліндр і згорає повністю.

г) Збільшує потужність двигуна: може використовуватися на двигунах з турбонаддувом – перехід живлення двигуна з бензину на етанол збільшує потужність і дає тільки високі результати для двигунів з великими об’ємами і турбонаддувом, оскільки при вільному згоранні етанолу з повітрям, суміш виробляє більше енергії за рахунок більшої кількості палива, яке може бути спалено (етанол згорає ефективніше бензину) і крім цього, етанол сильніше охолоджує камеру згорання, що забезпечує більш ощадний режим роботи таких двигунів.

е) Більш дешевший і безпечний: має більш високу, ніж бензин температуру кипіння, випаровування, значно меншу схильність вибуху при серйозних ДТП.

Сюди варто додати задоволення підвищених вимог споживачів пального, комфорт та здоров’я автомобіліста та його пасажирів, які не дихатимуть чадним газом, а за статистикою в Україні щорічно гине кілька людей у своєму автомобілі від отруєння чадним газом. Отож, біоетанол продовжує життя не тільки автомобілю, а й водієві і пасажирам.

Як розповів керівник ТОВ “Біотехтрейд”, яке спеціалізується на виробництві і реалізації відновлюваних джерел палива, Олександр Слободяник: «Біоетанол – більш дешевий, більш «чистий» продукт як для природи, так і для двигуна авто, проте, в нашій країні серед автомобілістів поки що, він великої популярності не має, це пов’язано, мабуть, з браком інформації. Адже біпаливо позитивно впливає на роботу автомобіля: воно не має шкідливих присадок, попереджує окислення моторного масла, поліпшує пускові властивості двигуна при низьких температурах: машина на такому паливі без проблем заводиться і при 30 градусах морозу. Загалом, внаслідок змащення рухомих деталей двигуна, який працює на біопаливі, міжремонтний термін його експлуатації збільшується приблизно на 50%. Правда перед початком використання біопалива потрібно прочистити всю паливну систему, включаючи бак».

vinnytsia.in.ua
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Спорт
Как стало известно клубной пресс-службе, в структуру «Нивы» готовится войти мощный инвестор. Ситуацию несколько прояснил и.о. президента клуба Вадим Кудияров. - Мы не стоим на месте,  а пытаемся искать выходы из сложившейся ситуации. Благодаря содействию многолетнего почетного президента «Нивы» Василию Васильевичу Вовку мы нашли коммерческую структуру, которая занимается энергетикой (один из лидеров энергорынка Украины). Она заинтересована инвестировать в...
Происшествия
В Винницкой области полиция разыскивает без вести пропавшего Подгорного Михаила Ильича. Об этом сообщает пресс-служба полиции Винницкой области.Мужчина 21.11.1979 г.р., уроженец г. Тульчин, житель поселка Вапнярка Томашпольского района еще в июле ушел из дома и не вернулся.Приметы пропавшего: рост 160 см, сутулый, среднего телосложения, лицо овальное, волосы темные короткие.Полиция обращается ко всем неравнодушным гражданам, которые видели мужчину, знают о...
Общество
Со среды, 28 августа, по пятницу, 30 августа, в Виннице будет приостановлено движение транспорта по улице Л. Ратушной. Об этом сообщает пресс-служба Винницкого городского совета.Движение приостановят в связи с реконструкцией теплосети. Ограничения касаются участка в районе перекрестка с улицей Агафангела Крымского, напротив дома №77.
Общество
Прокуратура Винницкой области ищет разные способы «влияния» на Тростянецкий спиртзавод, где даже не пытаются решить проблему с загрязнением окружающей среды зловонными отходами. Среди них попытка арестовать имущество частной фирмы, расположенное на госпредприятии, и проверка законности действий арбитражного управляющего. Как отмечают в пресс-службе прокуратуры Винницкой области, продолжается процессуальное руководство в уголовном производстве по факту загр...
Происшествия
Пять лет лишения свободы с трехлетним испытательным сроком – таким стал приговор Винницкого горсуда 49-летнему мужчине, который в мае этого года зверски убил кошку, причем, на глазах у соседей. Суд учел положительные характеристики винничанина, в том числе по месту жительства.  Как сообщают в пресс-службе Винницкого горсуда, будучи подшофе, мужчина посчитал, что ему мешает кошка и выбросил ее в открытое окно с 5-го этажа. Затем он вышел во двор и, увидев,...
Общество
В центре Винницы развернулись праздничные локации - город отмечает День Независимости. В рамках фестиваля «Подольская пектораль» проходит выставка декоративно-прикладного искусства. Ведущие мастера города и области демонстрируют свои работы. У фонтана «Ракушка» - сосредоточены детские локации. Юношеские танцевальные и певческие коллективы радуют винничан своим талантом и умениями. В течение дня на большой сцене на площади Независимости будут выступать твор...
Происшествия
После инцидента злоумышленник закрылся в своей квартире и никого не впускал. Шокирующий инцидент произошел 23 августа около 20.00 вечера: местный житель после конфликта с соседями, бросил в толпу детей петарду, что привело к шокирующим последствиям. Об этом сообщает пресс-служба полиции в области. Отмечается, что 65-летний мужчина неоднократно конфликтовал с местными жителями из-за того, что парковал свой автомобиль на территории детской площадки. На замеч...
Происшествия
Недавно в Жмеринке, Винницкой области, мотоциклист столкнулся сразу с двумя автомобилями. Об этом сообщает полиция Винницкой области. Молодой лихач, управлявший мотоциклом «Zealsun ZS» на бешеной скорости влетел в микроавтобус «Volkswagen Transporter», который двигался впереди. От удара, железного коня выбросило на встречную полосу движения и там он получил повторное столкновение с автомобилем ВАЗ 217130. Мотоциклист получил многочисленные травмы головы и...
Общество
В центре Ладыжина Винницкой области 19 августа установили «памятный знак подвига трудового коллектива местных энергетиков». Он представляет собой 6-метровую часть ротора настоящей паровой турбины Ладыжинской ТЭС. Как отмечают на странице L’News в Facebook, приблизительный вес конструкции около 35 тонн. Держит фрагмент ротора на высоте 3 метров массивная металлическая конструкция. Автором идеи называют мэра Ладыжина Валерия Коломейцева. Еще 7 июня на сессии...