• Главная
  • Сьогодні у Вінниці збирали підписи за відставку уряду Яценюка
17:57, 24 февраля 2016 г.

Сьогодні у Вінниці збирали підписи за відставку уряду Яценюка

Незважаючи на сніг з дощем у Вінниці почалася анонсована акція збору підписів за відставку збанкрутілого уряду А.П. Яценюка. Активісти «Європейської партії України» спілкувалися з громадянами в агітаційних наметах, один з яких можна було побачити на Майдані Небесної Сотні. Інші волонтери організували збір підписів на зупинках громадського транспорту, міських ринках, на вулицях Вінниці.

 

Сьогодні у Вінниці збирали підписи за відставку уряду Яценюка, фото-1

Власний крок ініціатори акції з «ЄПУ» мотивують тим, що уряд, який провалив усі обіцяні реформи та своєю політикою спричинив катастрофічне зубожіння населення, має бути відправлено у відставку, незважаючи на те, що голосів за звільнення Яценюка з посади прем’єр-міністра у наскрізь корумпованій Верховній Раді поки що не знайшлося.

Сьогодні у Вінниці збирали підписи за відставку уряду Яценюка, фото-2

Режим Януковича теж почував себе монолітним і непохитним, коли почалися перші акції непокори на «Євромайдані». Але активність спочатку декількох сотень осіб стала тим каталізатором, який збудив все суспільство на Революцію Гідності.

Сьогодні у Вінниці збирали підписи за відставку уряду Яценюка, фото-3
Сьогодні у Вінниці збирали підписи за відставку уряду Яценюка, фото-4
Сьогодні у Вінниці збирали підписи за відставку уряду Яценюка, фото-5
Сьогодні у Вінниці збирали підписи за відставку уряду Яценюка, фото-6
Сьогодні у Вінниці збирали підписи за відставку уряду Яценюка, фото-7

Сьогодні суспільство стало тією силою, яку уже не зможуть заспокоїти міністри і депутати своїми звітами та вихвалянням удаваними перемогами.

Тому збір підписів є тим першим кроком, який покликаний посилити у людей переконання – що саме вони є єдиною владою в Україні. І саме вони, а не продажні депутати врешті-решт вирішать – залишатися на своїх місцях безпорадним міністрам, чи піти геть.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...