• Главная
  • Вінницькі активісти кажуть, якщо уряд не прийме рішення, вони відновлять блокаду російських фур
11:35, 25 февраля 2016 г.

Вінницькі активісти кажуть, якщо уряд не прийме рішення, вони відновлять блокаду російських фур

Активісти по блокаді російських вантажівок з’їхались до Львову на нараду координаторів. Вони вирішували, що буде далі з блокадою транзиту вантажівок з російськими номерами.

Вчора, 24 лютого, у Львові були проведені загальні збори координаторів блокади, після чого вдалося створити штаб транспортної блокади. За словами організаторів блокади, вони готові до прямого діалогу з урядом. Зараз вони готують звернення до уряду, щоб  той проявив патріотизм та чітке ставлення до країни-загарбника.

Координатор блокади по Вінницькій області Світлана Бевз розказала, що активісти вирішили дати трохи часу уряду для прийняття правильного рішення. Залишається не так багато часу на те, щоб змінити своє попереднє рішення про відновлення проїзду російських фур.

- До 25 лютого уряд дозволив транзит російських фур по території України. Таке рішення прийняли для  того, щоб змогли виїхати з України російські вантажівки, - каже Світлана Бевз.

Вінничанка повідомляє, що в разі початку руху транспорту з російськими номерами, активісти мають намір перейти до більш рішучих дій.

Крім того, активісти звертаються до українських водіїв і перевізників з проханням не їздити в Росію через те, що російська влада може вжити заходів у відповідь, і тоді українці опиняться заблокованими в Росії.

Організатори блокади розмовляли з міністром інфраструктури Андрієм Пивоварським.

- Він почав розповідати про гроші, які втратить країна і перевізники. Наводив цифру, що на одного російського перевізника припадає 100 наших. І що багато втратять прибуток. Відносно перевізників, які проти припинення транзиту, апелюючи до того, що вони втрачають гроші, то я готовий з ними говорити. Готовий привезти їм хлопців-інвалідів з госпіталю, жінок і матерів, які втратили своїх чоловіків і синів, хлопців, які були в російському полоні. Ось нехай їм доведуть, що ті гроші, які вони зароблять на фурах в Росії, важливіші життя тих, кого втратили ці люди, чи важливіші здоров'я бійців, або того, що вони пережили через війну з Росією в Донбасі, - зазначає голова координаційного штабу транспортної блокади Тарас Деяк.

Повне звернення координаторів транспортної блокади читайте внизу:

Фото профиля Тараса ДеякаТарас Деяк
14 часов назад

УВАГА! ЗВЕРНЕННЯ КООРДИНАТОРІВ ТРАНЗИТНОЇ БЛОКАДИ

Уряд України сьогодні, 24 лютого, офіційно заявив про готовність до відновлення транзиту російських вантажівок через територію України вже 25 лютого. Без перемовин з українським народом і взяття до уваги його думки, влада використовує нас, учасників блокади, як козир для торгівлі з ворогом.

Задля безпеки російських вантажівок уряд планує забезпечити їх конвоювання правоохоронцями через всю територію Української держави, таким чином протиставляючи один одному поліцію та народ.

На загальних зборах координаторів регіональних блокад було створено всеукраїнський центральний штаб транспортної блокади. Ми даємо уряду час на обдумування та перерозгляд свого попереднього рішення щодо відновлення транзиту і зі свого боку готові до діалогу.

Звертаємось до українських перевізників! Закликаємо вас не виїжджати на територію Росії, оскільки при відновленні транспортної блокади ви ризикуєте стати заручниками. Вас звідти можуть просто не випустити,оскільки так званий режим "дорога додому" закінчується 25 лютого включно.

Вимоги, висунені нами на початку транзитної блокади, не змінені, а український народ не повинен вести бізнес і годувати окупанта своїм коштом. Якщо транзит буде відновлено - наші дії будуть рішучі і миттєві.

Влада повинна дослухатись до власного народу, а не ворога, який цей народ вбиває на Сході України.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...