• Главная
  • На проспекті Гагаріна планується масштабна реконструкція, а «Райдугу» залишать на потім
15:30, 26 февраля 2016 г.

На проспекті Гагаріна планується масштабна реконструкція, а «Райдугу» залишать на потім

Вінницька мерія готувала п’ять проектів на співфінансування з Державним фондом регіонального розвитку: будівництво школи на «Поділлі», реконструкція ККЗ «Райдуга», спортзал на вул.. Келецькій, друга черга реконструкції проспекту Космонавтів та реконструкція площі Гагаріна. Але затвердили лише два проекти, так як в 2016 році було зменшено бюджет Фонду.

Про це під час брифінгу 26 лютого, повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«Минулого року фондом регіонального розвитку було передбачено 51 мільйон на розвиток інфраструктури в м. Вінниці, цього року передбачено 41 мільйон гривень. І якщо на кінець 2015-го ми підготували 5 проектів, то на сьогодні ми можемо підтримувати лише 2 проекти. Це реконструкція площі Гагаріна і друга черга реконструкції проспекту Космонавтів», - повідомив С. Моргунов.

За словами мера Вінниці визначалась першочерговість вирішення проблем.

«Ми виставляємо пріоритети, що важливіше, займатись вторинним рівнем охорони здоров’я, чи робити реконструкцію ККЗ «Райдуга». На мою думку, і депутатів, охорона здоров’я важливіша, тому реконструкцію «Райдуги» можна відтермінувати.

Є велика проблема щодо будівництва школи на Поділлі, бо міський бюджет не спроможний взяти на себе фінансування будівництва цієї школи.

Ми подавали заявку в фонд регіонального розвитку на початок будівництва першої черги 30 млн. гривень, але було відмовлено у зв’язку із зменшенням самого Фонду регіонального розвитку. Зараз ми подали заявку на Фонд соціально-економічного розвитку. Поки що позитивної відповіді ми по школі не отримали», - повідомив С. Моргунов.

Але в 2016 році у Вінниці завершать реконструкцію другої частини проспекту Космонавтів, яку почали і проведуть реконструкцію площі Гагаріна, піднявши дорожнє полотно майже на півметра.

«Проект з реконструкції площі Гагаріна вже підтверджено. Попередній кошторис 21 млн. гривень. Питання дуже важливе, це не просто колія, а підняття на 40 сантиметрів всього дорожнього полотна. Там є технічні проблеми, тому що саме швейцарські трамваї трохи важчі ніж чеські, через це є технічні проблеми переміщення по цій території. Потрібно терміново провести ремонт цієї площі, обов’язково відвести звідти воду і в нижній точці на 40 сантиметрів підняти дорожнє полотно», - повідомив С. Моргунов.

Реконструкцію площі Гагаріна планують розпочати в червні 2016 року.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...