• Головна
  • Прокурором Вінниці призначили Сергія Кобка з Одещини
11:13, 2 лютого 2012 р.

Прокурором Вінниці призначили Сергія Кобка з Одещини

Як і говорили у Вінниці, прокурором міста призначили людину з Одеської області. Це Сергій Кобко, що працював на посаді Ізмаїльського міжрайонного прокурора.

Вчора, 1 лютого, у прес-службі прокуратури Вінницької області повідомили про призначення прокурора Вінниці наказом Генпрокурора України Віктора Пшонки від 31 січня.
Сергій Кобко – старший радник юстиції. Йому 40 років. Він має вищу юридичну освіту: у 1994 році закінчив Одеський державний університет ім. Мечникова. Працював на посадах слідчого, старшого слідчого, заступника прокурора району, старшого прокурора відділу, начальника відділу, начальником слідчого управління прокуратури Одеської області, прокурором міста Ізмаїла.

- На цих посадах Сергій Леонідович зарекомендував себе компетентним, старанним, відповідальним та дисциплінованим спеціалістом і керівником, - каже прес-секретар прокурора області Ірина Вихованець. - З грудня 2006 року він обіймав посаду Ізмаїльського міжрайонного прокурора Одеської області. Вміння правильно визначати пріоритетні напрямки діяльності прокуратури, вживати належних організаційно-практичних заходів щодо підвищення ефективності та якості прокурорсько-слідчої діяльності, організовувати колектив на виконання першочергових завдань - ось основні ділові якості новопризначеного прокурора міста Вінниці.

Також відомо, що Сергій Кобко одружений, має доньку. Преса-служба ще не повідомила, чи має він зустрічатися з пресою. Фотографією новопризначеного прокурора прес-служба теж ще не володіє.

Що вдалося знайти в інтернеті про Сергія Кобка, так це його декларація про доходи, датована березнем минулого року. у ній вказана така загальна сума його доходів за попередній від звітного рік – це трохи більше 70 тисяч гривень. Близько 63 тисяч – це зарплата прокурора, решта – матеріальна допомога. Ще 110 тисяч гривень – доходи членів його сім’ї.

А от графи з відомостями про нерухоме майно та транспортні засоби, які є у приватній власності, і вклади у банках – порожні. Така декларацію розміщена на офіційному сайті прокуратури Одеської області у розділі «Забезпечення доступу до публічної інформації».

Прокурором Вінниці призначили Сергія Кобка з Одещини, фото-1
Прокурором Вінниці призначили Сергія Кобка з Одещини, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...