• Главная
  • Вулицями Вінниці курсуватиме кольоровий транспорт
09:42, 6 февраля 2012 г.

Вулицями Вінниці курсуватиме кольоровий транспорт

На виконкомі Вінницької міської ради затверджено спільний логотип для трамваїв, тролейбусів, автобусів і маршрутних таксі, які з 23 лютого працюватимуть у  єдиній інтегрованій системі транспортного забезпечення міста.

Про це «У.К.» повідомили у прес-службі Вінницької міської ради.

Як зазначається у повідомленні, в логотип, який буде розміщено на громадському транспорті, закладена ідея об'єднання усіх видів транспортних перевезень в одну систему. Окрім цього, ним за кожним видом транспорту закріплено свій колір. Цими ж кольорами будуть позначені маршрути трамваїв, тролейбусів, автобусів і маршрутних таксі на загальній схемі руху громадського транспорту міста. Ці схеми планується розповсюджувати по місту перед запровадженням нововведень.

Брендування громадського транспорту, в тому числі і маршрутних таксі, які будуть працювати по новій схемі, вказуватиме на те, що якість надання послуг з перевезення пасажирів, дотримання графіків руху та забезпечення безпеки перевезень буде контролювати ТТУ. Це ж підприємство, у разі порушень правил перевезень, матиме повноваження застосовувати жорсткі санкції проти тих водіїв, які їх допустили, про що вони попереджені. З іншого боку наявність брендування зобов'язує усіх учасників процесу перевезення пасажирів, які «носять» спільний логотип, дотримуватись встановлених правил перевезень і значно піднімає їх рівень відповідальності перед пасажиром.   Логотип допоможе вінничанам чітко відрізняти мікроавтобуси, які рухатимуться за новою схемою. Враховуючи, що у місті ще працюватимуть приватні перевізники, у яких не закінчилась дія договорів, чіткий розпізнавальний знак пасажирам стане у нагоді.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...