• Головна
  • Вінниччина виграла в держави майже 1,5 млн грн.
12:18, 8 лютого 2012 р.

Вінниччина виграла в держави майже 1,5 млн грн.

Оприлюднено перелік переможців Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Серед 130 відібраних конкурсною комісією пропозицій для фінансування з державного а місцевих бюджетів значиться і 7 вінницьких проектів.

Найбільше – 472 тисячі гривень з державного бюджету отримає Тульчинська районна рада на фінансування програми з впровадження сучасної моделі поводження з твердими побутовими відходами. Щоправда, на реалізацію задуманого доведеться викласти ще 250 тисяч гривень з районного бюджету, 200 тисяч – з бюджету міста Тульчина, 130 тисяч – з Кинашівського та 10 тисяч – із Суворовського сільських бюджетів.

Понад 700 тисяч гривень коштуватиме реалізація проекту-переможця Вінницької міської ради. 310 тисяч з них обіцяє виділити держава, решта – за міським бюджетом. Називається програма: «Розширення інформаційного простору та створення умов для соціалізації та реабілітації людей з інвалідністю».

Теплицька районна рада перемогла у конкурсі з проектом “Увага до дитини сьогодні – майбутнє країни завтра”. Обійдеться його реалізація у 310 тисяч гривень, 200 тисяч з яких надасть держава.

Стільки ж перепаде і Липовецький міській раді на проект з освітлення вулиць міста. З місцевого бюджету залишиться виділити 90 тисяч гривень.

А в Кирнасівці Тульчинського району за виграні на конкурсі гроші реформуватимуть житлово-комунальну сферу селища. З державного бюджету на це отримають 100 тисяч гривень, по 20 тисяч виділять селищна та районна ради.

Серед переможців конкурсу є і дві сільських ради: Спичинецька Погребищенського та Уланівська Хмільницького районів. Обидва проекти стосуються культурного дозвілля. Перший коштуватиме для держави 99 тисяч гривень, 143 тисячі для місцевої громади і 25 тисяч гривень для районної ради, другий (“Уланівська сільська бібліотека – острівок інформаційного простору») – 25 тисяч для державного бюджету і 11,6 тисяч гривень – сільського.

Загалом, з Вінницької області на конкурс було подано 57 проектів органів місцевого самоврядування. Як передбачається, кошти для реалізації проектів громади-переможці почнуть отримувати уже у квітні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...