• Головна
  • Дослідження громадської думки на тему: «Найактуальніші проблеми студентів Вінниччини».
13:25, 9 лютого 2012 р.

Дослідження громадської думки на тему: «Найактуальніші проблеми студентів Вінниччини».

З 6 по 20 лютого 2012 року Студентський Парламент Вінниччини проводить соціальне анкетування студентів ВНЗ Вінниччини! Де усі зможуть анонімно виразити свої думки стосовно існуючих проблем різнопланового характеру як у своїх ВНЗ, так і загалом. Питання в анкеті стосуються корупції ВНЗ, відносин із керівництвом закладу,а також правової обізнаності.

Керівництво ВУЗів було сповіщено про дане опитування офіційними листами з управління освіти і тепер на депутатів СПВ покладена відповідальність за проведення першого такого виду соцопитування, яке зможе показати реальний рівень та вид проблем в навчальних закладах. В соцопитуванні мають бути задіяні студенти обох статей, різного рівня навчання та громадської активності. Планується опитати 20% студентів денною форми навчання .

Щирість, відвертість, повнота заповнення анкети забезпечить наукову вірогідність висновків щодо проблем, що турбують молоде покоління студентів.

Студпарламент – це перший впевнений крок молоді на шляху вирішення нагальних проблем! Актуально не тільки для тих, хто зараз навчається, а ще й для наступних поколінь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...