• Головна
  • ВІННИЦЬКИЙ СУД ПЕРЕВІРЯТИМЕ ПРОЗОРІСТЬ КОНКУРСУ НА ПРОКУРОРСЬКІ ПОСАДИ
13:20, 1 квітня 2016 р.

ВІННИЦЬКИЙ СУД ПЕРЕВІРЯТИМЕ ПРОЗОРІСТЬ КОНКУРСУ НА ПРОКУРОРСЬКІ ПОСАДИ

Протистояння між Генпрокуратурою, конкурсною комісією Київського регіонального центру тестування і учасником конкурсу т. в. о. підполковника Національної поліції у Вінницькій області Олександром Мартинюком триває. Цього разу конкурсній комісії доведеться надати Вінницькому апеляційному адміністративному суду відеозапис з свого засідання, на якому вона приймала рішення, кого рекомендувати на посади у місцеві прокуратури.

Нагадаємо, вже майже чотири місяці вінничанин виборює своє право бути обраним на керівні посади у місцеві прокуратури. Чоловік вважає, що останній етап конкурсу проведений непрозоро. Посівши друге місце в рейтингу за результатами попередніх етапів конкурсу, він не пройшов відбір.
Олесандр Мартинюк фото
Олександр Мартинюк, фото Тетяни Куц

Нагадаємо, 28 січня, Вінницький окружний адміністративний суд виніс рішення на користь Олександра Мартинюка. Феміда задовольнила позов, в якому вінничанин вимагав оскаржити рішення конкурсної комісії, за яким здійснювався відбір. Однак ані Генеральна прокуратура, ані конкурсна комісія рішення окружного суду не визнали і подали на апеляцію.

У суді Олександр Мартинюк неодноразово аргументував, що протокол засідання підписували члени комісії, які не брали участі у його роботі. Конкурсант, зокрема, звернув увагу суду на те, що протокол підписав голова конкурсної комісії, якого не було на засіданні.

Заступник керівника місцевої прокуратури, яка пройшла відбір, заявила, що це лише технічна помилка. Проте підтвердити свої слова не змогла. Тож, суд прийняв до уваги її слова лише як припущення.

Для того, аби переконатися, чи є об'єктивні докази, що голова конкурсної комісії дійсно був у складі комісії і брав участь у роботі засідання, а також на яких підставах стоїть його підпис у протоколі, суд долучив до матеріалів справи відеозапис засідання від 5 листопада. Адже саме за цим документом комісія приймала рішення, рекомендувати кандидата на посаду у місцеву прокуратуру чи ні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...