• Головна
  • Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. Фоторепортаж
13:39, 1 квітня 2016 р.

Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. Фоторепортаж

 Вінницька транспортна компанія в 2016 році запланувала провести капітально-відновлювальний ремонт 10 тролейбусів, на який бюджетом передбачено 2,2 млн. гривень. Один тролейбус цього річ вже відновили і пустили на лінію, до кінця року заплановано відремонтувати ще 9 одиниць.

Як в місті стару техніку приводять в належний стан, 1 квітня під час виїзної наради перевірив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«Ми вже перейшли до ремонту львівських тролейбусів, які у Вінниці експлуатуються вже 10 років. Кардинально змінили як внутрішнє, так і зовнішнє оздоблення цих тролейбусів. Один вже зроблений і стоїть «на конвеєрі». На цей рік передбачено ремонт 10 тролейбусів. Крім того, мені звичайно було цікаво поспілкуватись з працівниками: які їх можливості по виробництву, скільки часу необхідно на капітально-відновлювальний ремонт тролейбусів», - каже С. Моргунов.

Зараз в роботі по капремонту п’ять тролейбусів, до кінця року відремонтують всі десять. Після проведення капітально-відновлювальних ремонтів тролейбус оновлюється на 80%.

«Відремонтовано тролейбус експлуатувався 10 років. Зараз замінена його кузовна рама, зовнішнє, внутрішнє оздоблення, сидіння, замінена інформаційна система. В принципі, проведеним капремонтом тролейбус замінений на 80%.

Капремонти тролейбусів у Вінниці почали в 2012 році. За цей час відремонтували 110 одиниць. В 2016 році перейшли до ремонту львівських тролейбусів, які експлуатуються 10 років.

Довідка.

На балансі Вінницької транспортної компанії знаходиться 170 тролейбусів. З них 40 нових тролейбусів «Богдан», 120 тролейбусів, які виходили на лінію і потребували капітально-відновлювального ремонту, 10 тролейбусів на консервації (непридатні до експлуатації).

Тролейбус після ремонту

Винница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. Фоторепортаж

Тролейбуси в процесі капітально-відновлювального ремонту

Винница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. Фоторепортаж

Мийка тролейбусів

Винница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. Фоторепортаж

Територія тролейбусного депо

Винница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. Фоторепортаж

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...