
12:52, 17 квітня 2016 р.
На Вінниччині чоловік за ніч вбив двох жінок
В ніч на 16 квітня на Вінниччині чоловік вбив двох жінок. Жертвами зловмисника стали 32-ох і 37-річні місцеві жителі.
Про це інформує відділ комунікації ГУ НП Вінниччини.
Правоохоронцям вдалося затримати нелюда. Ним виявився 25-річний житель Ладижина. Місяць тому чоловік достроково звільнився з в’язниці. У місцях позбавлення волі відбував покарання за аналогічний злочин.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження – ч.2 ст. 155 ККУ (умисне вбивство). Рецидивісту загрожує довічне ув’язнення.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Підготовка до школи у Вінниці: як обрати рюкзак і канцелярію
Новини компаній
13:00
19 червня
12:18
18 червня
ТОП новини
Оголошення
11:46, 15 червня
12:04, 19 червня
1
13:43, 17 червня
4
14:18, 20 червня
13
15:12, 22 червня
Коментарі