• Головна
  • Ревізія виявила втрат на понад півтори мільйони гривень у коледжі на Вінниччині
14:54, 19 квітня 2016 р.

Ревізія виявила втрат на понад півтори мільйони гривень у коледжі на Вінниччині

Фахівці Держфінінспекції у Вінницькій області під час ревізії у Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. М.Грушевського виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 1,6 млн грн. Перевірялась фінансово-господарська діяльність навчального закладу за період з 01.09.2009 по 01.12.2015.

Зокрема, посадові особи закладу освіти не брали коштів за проживання в гуртожитках учнів ліцею, який є структурним підрозділом коледжу, через що недоотримано 526 тис. грн.

Майже 50 тис. грн не надійшло до бюджету тому, що директор частково звільнив від плати за навчання 16 студентів-контрактників.

Окрім цього, за рахунок бюджетних коштів, виділених на утримання учнів із сільської місцевості, навчальний заклад протягом 2009 – 2015 років фактично утримував 133-х учнів із міст. Через це не за призначенням використано понад 642 тис. грн.

Ще майже 249 тис. грн із загального фонду посадові особи коледжу безпідставно витратили на оплату комунальних послуг, які спожили студенти-контрактники, що проживали в гуртожитку.

Також у закладі освіти із порушенням законодавства виплатили заробітну плату та переказали єдиний соціальний внесок, за завищеною вартістю оплатили ремонтно-будівельні роботи, зайво сплатили кошти за комунальні послуги. Це призвело до втрати 109 тис. грн.

Цікавим фактом є й те, що реалізація продуктів через буфет навчального закладу здійснювалась за завищеними націнками. Тож коледж отримав 73 тис. грн доходу, якого, утім, не переказав до обласного бюджету.

За недотримання законодавства з фінансових питань на двох посадових осіб  навчального закладу складено протоколи про адміністративні правопорушення. До коледжу застосовано заходи впливу, а саме: призупинення бюджетних асигнувань та зупинення операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...