• Головна
  • Прибиральна техніка Вінниці тепер з GPS-навігацією
10:45, 21 квітня 2016 р.

Прибиральна техніка Вінниці тепер з GPS-навігацією

На основній техніці, яка займається прибиранням міських вулиць протягом всього року, комунальне підприємство «Вінницьке шляхове управління» вже встановило GPS-навігацію. Наявність датчиків сприяє підвищенню дисципліни водіїв, а для підприємства – це ще й цілодобовий доступ до аналітичної інформації. В подальшому планується встановлення такого обладнання на техніку деяких інших комунальних підприємств, наприклад «ЕкоВін».

Про це повідомляє Департамент у справах ЗМІ та зв’язків із громадськістю Вінницької міської ради.

Наприкінці 2015 року на спецавтомашини «Глобус-Жилетте» та сміттєвози шляхового управління в тестовому режимі поставили кілька GPS-датчиків, які допомагають контролювати місцезнаходження техніки та підвищувати якість управління маршрутами руху. Тоді навігація себе виправдала. На одній з виїзних нарад у КП «Вінницьке шляхове управління» міський голова  Сергій Моргунов поставив завдання продовжити роботу по встановленню датчиків на дорожній техніці.

«Наразі GPS-обладнання встановлено на всій основній техніці, яка щодня виходить прибирати міські  дороги, площі як в літній, так і в зимовий період. Ця система дозволяє бачити, де знаходиться автомобіль, на яких вулицях здійснив прибирання та в який час там працював. Наявність таких  датчиків сприяє підвищенню дисципліни водіїв та якості їх роботи. Крім того,  для підприємства – це ще й доступ до аналітичної інформації та аналізу статистичних даних»,  – каже головний спеціаліст департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради Віталій Черноус.

Для передачі інформації пристрій повинен перебувати в зоні дії базової станції оператора стільникового зв'язку та мати доступ до Інтернету. 

В подальшому планується обладнати GPS-навігацією й спецавтомобілі деяких інших комунальних підприємств міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...