11:00, 21 квітня 2016 р.
КОЖНИЙ ВІННИЦЬКИЙ СТУДЕНТ МОЖЕ ПОТРАПИТИ ЗА КОРДОН ЗА 11 ГРИВЕНЬ
З Вінниці до Могилів-Подільського залізницею коштує квиток 22 гривні приміськими потягами, а студентам, у яких знижка 50 %, тільки 11 гривень. Якщо ви бажаєте гарно провести вихідний день та побачити красу півдня нашої області, то вам варто поїхати до Могилів-Подільського.
Ми вже писали, що за 75 гривень з Вінниці до Могилів-Подільського можна доїхати маршруткою, але то не те. Ви не побачите красу нашої області, тому потрібно їхати потягом.
Приміського електропоїзду з Вінниці до Могилів-Подільського немає, тому вам потрібно у 8:18 ранку сісти у Вінниці на електричку до Жмеринки, куди ви приїдете у 9.40. Прогулявшись навколо вокзалу та у центрі міста, ви сідаєте на дизельний потяг, який їде у 10.30 годині на Могилів-Подільський.
Потяг може бути і вщент заповненим людьми або і напівпорожнім. Це вже як пощастить. Їхати доведеться дві з половиною години.
Якщо у вас немає бажання їхати до кінцевої зупинки, можете вийти на станції Матейкове, де перед вами постануть два розкішних маєтка у Северинівці та Чернятині.
Проїхавши станцію Бар, вас чекають цікаві зупинки, такі як Митки з надзвичайно гарним палацом дочки російського генерала, Копай, Ізраїлівка.
Але найцікавіше вас чекає після селища Вендичани, коли ви проїдете великий елеватор.
З вікна потяга ви зможете спостерігати за великими, наче у Карпатах, пагорбами. Якщо вийдете на зупинці Сулятинська перед Могилів-Подільським, то ви не повірите, що ви знаходитесь на Вінниччині. Розташування села Юрківці поміж пагорбів, дуже типове для Прикарпаття.
На станції Могилів-Подільський ви побачити багато прикордонників, бо це остання залізнична станція перед кордоном з Молдовою. За бажанням, можна оглянути місто, а якщо у вас є закордонний паспорт, можете сміливо йти у молдавські Атаки.
– Залізничну колію від Жмеринки до Могилів-Подільського проклали у 1891 році. Будували її за межами населених пунктів, щоб не платити власникам земель, через які прокладались колії. Могилів-Подільський був тоді промислово-технічним центром з великою кількістю військових частин. Саме з цієї причини місто потребувало залізничного сполучення, – каже український краєзнавець, почесний громадянин міста Бар Микола Йолтуховський.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:49
7 жовтня
12:00
7 жовтня
У Кам’янському продають легендарний завод: які потужності має
Новини компаній
17:00
4 жовтня
15:40
4 жовтня
Оголошення
11:31, 8 жовтня
17:57, 1 жовтня
19:55, 28 вересня
4
live comments feed...
Коментарі