• Главная
  • Вінничан-боржників залишать без газу
08:30, 1 марта 2012 г.

Вінничан-боржників залишать без газу

Публічне акціонерне товариство «Вінницягаз» обмежуватиме подачу газу тим споживачам, котрі несвоєчасно чи не в повному обсязі сплачують вартість використаного палива.

Про це повідомляє прес-служба публічного акціонерного товариства «Вінницягаз».

Розмір заборгованості досяг тієї межі, за якою існує ризик втрати життєздатності самою газопостачальною організацією. Зокрема, у лютому населення області сплатило всього 63% вартості використаного палива, а бюджетні установи – 38%.

Зважаючи на це, Вінницьке управління газового господарства вже розпочало відключати від мереж газопостачання боржників з числа населення.

Що ж до підприємств теплокомуненерго, то стосовно них використовуватиметься практика обмеження тиску газу то технологічного мінімуму. Це означає, що котельні отримуватимуть мінімальну кількість палива, котра гарантує лише недопущення виникнення надзвичайних ситуацій техногенного характеру.

Отож, щоб запобігти неприємностям, споживачі блакитного палива мають терміново сплатити вартість використаного ними природного газу.

Кожен боржник отримає письмове повідомлення про розмір боргу і термін можливого відключення подачі газу.

Поновлення постачання проводитиметься протягом 3 днів після сплати боргу, внесення плати за відключення та поновлення газопостачання. Вартість цієї послуги на даний час складає 107-126 гривень.

Стосовно злісних споживачів, які заборгували більше 1 тис. гривень, відключення здійснюватиметься не лише встановленням пломб на запірні пристрої, а й механічним від’єднанням від газопроводів. Цей захід застосовується також і до тих споживачів, котрі ігнорують вимоги газовиків щодо надання доступу до газових приладів, або самовільно зняли пломби, встановлені працівниками газового господарства.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...