• Головна
  • Із 30 безробітних вінничан робота є лиш для одного
09:41, 13 березня 2012 р.

Із 30 безробітних вінничан робота є лиш для одного

Протягом січня-лютого 2012 року у Вінницькій обласній службі зайнятості зареєстровано 11,4 тис. незайнятих громадян. На кожне вільне робоче місце претендувало, у середньому, 30 шукачів роботи.

Про це повідомляє відділ статистики, моніторингу та прогнозування Вінницького обласного центру зайнятості.

У січні-лютому 2012 року у Вінницькій області на обліку перебувало 38,5 тис. незайнятих громадян. З них мали статус безробітного 36,1 тис. осіб, отримували допомогу з безробіття  31,6 тис. осіб. В загальній чисельності безробітних, що перебували на обліку, 37% складають мешканці міської, 63% – мешканці сільської місцевості.

Протягом лютого поточного року від 1,8 тис. роботодавців до центрів зайнятості надійшли дані про наявність 4,1 тис. вакансій, серед яких найбільш затребуваними були продавці продовольчих і непродовольчих товарів, охоронники, водії, кухарі, трактористи, швачки тощо. Користувалися попитом на ринку праці також фахівці з високим рівнем кваліфікації, зокрема, бухгалтери, менеджери.

На кінець лютого на 33 тис. осіб, які шукали роботу за допомогою центрів зайнятості, налічувалося 1113 вакансій, у т. ч. для робітників – 657 , службовців – 336, для осіб, які не мають спеціальної підготовки – 120. На кожне вільне робоче місце претендувало, у середньому, 30 шукачів роботи (на цю дату торік – 33 ).

Рівень забезпечення  робочою силою роботодавців з числа тих, що звернулися з цього питання, та рівень укомплектування вакансій  становить відповідно 68,7% та 57,5%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...