• Главная
  • Квитки з Вінниці не продавали, бо не знали, чи переведуть стрілки
10:20, 21 марта 2012 г.

Квитки з Вінниці не продавали, бо не знали, чи переведуть стрілки

З неділі, 25 березня, стрілки годинників переведуть на годину вперед. Вінничани, які запланували квітневі подорожі залізницею, вже відчули на собі плутанину з часом

- Продажі закриті. Коли відкриємо - не знаємо. Чому? Напевно, через переведення стрілок, — відповідали в залізничних касах бажаючим забронювати квитки на кінець березня чи початок квітня. 
Все через те, що досі відкритим лишається питання, чи будемо ми переводити годинники надалі, чи ні. Цього тижня депутати мають розглянути законопроект, який пропонує цього року ще двічі перевести стрілки. Зараз - на літній, а восени - на зимовий час. Надалі ж можемо забути про сезонне переведення годинників. Можемо лишитися на «зимовому» часі, якщо проект приймуть, після осені. А зараз переведення буде.

- Дійсно, продаж квитків здійснювався лише до 24 березня – до дати, після якої переводиться годинник на літній час, - каже завідувачка квиткових кас залізничного вокзалу на станції Вінниця Людмила Кожухівська. – На 25 березня і наступні дати продажі були призупиненні з 10 лютого. Але з 18 березня ми продаємо квитки на 25 березня і пізніше. Тепер питання зняте. А були дзвінки до нас через це переважно від замовників групових поїздок.

З початку тижня залізниця відкрила продажі на найбільш затребувані залізничні напрямки. Вже продаються квитки на поїзди, які слідують через Вінницю: «Львів–Сімферополь», «Ковель-Сімферополь», «Львів-Москва», «Одеса-Ковель», «Київ-Львів», «Ужгород-Київ».

- Час прибуття цих поїздів не зміниться, - каже Людмила Кожухівська. - Головне, щоб люди не забули перевести свої годинники, аби не спізнитися на годину.

Нагадаємо, що 20 вересня Верховна Рада відмінила щорічний перевід годинників на зимовий та літній час. 18 жовтня – відмінила свою постанову, щоб за 12 днів після цього країна все-таки перейшла на зимовий час. Метеорологи та медики обговорювали потребу міняти часові пояси. І коли настав час переводити стрілки на «літо», залізничники, що не бачили в питанні ясності, призупинили попередній продаж, доки не отримали роз’яснення в парламенті.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...