• Главная
  • У Вінниці держслужбовців вчили складати податкові декларації
16:20, 21 марта 2012 г.

У Вінниці держслужбовців вчили складати податкові декларації

В цьому році декларувати доходи за минулий рік мають держслужбовці. У Вінниці їх вчили складати податкові декларації.

Подати декларацію до податкової необхідно до першого травня поточного року, а в разі використання права на податкову знижку – до 31 грудня 2012 року.

З цього року, крім працівників державних установ і органів влади податкові декларації мають здавати у податкові органи працівники органів місцевого самоврядування та судді. Працівники податкової служби провели для них кілька практичних семінарів. 
Начальник управління оподаткування фізичних осіб Державної податкової служби області Олег Мартинюк сказав про зміни у законодавстві. 
- Форму податкової декларації про майновий стан та доходи з додатками змінено відповідно до вимог наказу Міністерства фінансів України, - сказав він.
Для бажаючих працювати на держслужбі вводиться спеціальна перевірка відомостей.
Виконуючий обов’язки заступника начальника управління державної служби Головдержслужби України у Вінницькій області Сергій Починоксказав, що до проведення спеціальної перевірки залучаються і органи державної податкової служби.
- Вони перевірятимуть достовірність відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати та про зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, - сказав Сергій Починок.
Про норми законодавчих актів, які регулюють механізм проведення перевірок та особливості декларування доходів державними службовцями, розповіла заступник начальника відділу взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю у Вінницькій областіЛариса Павлюк. 
- Подати декларацію до податкової необхідно до першого травня поточного року, а в разі використання права на податкову знижку – до 31 грудня 2012 року, - сказала вона.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...