• Главная
  • Нові вінницькі «прозорі офіси» обійдуться у 15 мільйонів?
15:38, 20 июня 2012 г.

Нові вінницькі «прозорі офіси» обійдуться у 15 мільйонів?

Департамент капітального будівництва Вінницької міськради за результатами тендеру уклав угоду з ПП «Сімбілд» на реконструкцію Центру адміністративних і соціальних послуг по вул. 50-річчя Перемоги, 7 у м.Вінниці вартістю 4,00 млн грн. Про це з посиланням на «Вісник державних закупівель» повідомляє сайт nashigroshi.org.

В 2012 році має бути реконструйовано приміщення площею 1013,7 м2. Вартість робіт становить близько 4000 гривень за квадратний метр. Окрім будівельних робіт виконавець також має влаштувати систему відеонагляду, поставити меблі «BN Office System» (58 робочих столів, 112 стільців та інші меблі).

Центр адміністративних і соціальних послуг призначено для громадян, які зможуть звертатися за отриманням усіх необхідних документів – видачею довідок, отриманням інформації з Пенсійного фонду тощо. В перспективі у такому Центрі знаходитимуться також представники міжрайонного реєстраційно-екзаменаційного відділення ДАІ (МРЕВ), паспортних столів та інших державних органів.

На реконструкцію приміщення Центру Вінницька мерія планувала витратити 4,92 млн грн. з державного та міського бюджету. Однак за результатами відкритих торгів була отримана ціна менша на мільйон гривень. Ця сума дорівнює обсягу коштів, виділених розпорядженням уряду від 25 квітня на реконструкцію Центру. Цим же розпорядженням уряд виділив гроші на реконструкцію приміщень для ще двох Центрів  адміністративних і соціальних послуг в Вінниці. Центр Правобережної адміністрації по просп. Космонавтів, 30 коштуватиме бюджету 6,70 млн грн., Лівобережної – 4,04 млн грн.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...