• Головна
  • У центрі Вінниці побудують вертолітний майданчик (ФОТО)
15:12, 22 листопада 2012 р.

У центрі Вінниці побудують вертолітний майданчик (ФОТО)

Вінницька санавіація вшосте допомогла людині. Сьогодні гелікоптер транспортував жінку з складною патологією нирок з смт Піщанки до Вінниці на лікування до обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова.

Про це повідомляє прес-служба обладміністрації.

Першій політ санавіация Вінниччини здійснила 1 липня 2012 року на літаку  АН-2 і за цей період було здійснено 6 вильотів у райони області, а саме Бершадський, Тростянецький, Крижопільський та Піщанський, а також у місто Ужгород.

Враховуючи те, що багато районів віддалені від обласного центру, при несприятливих природних умовах виникають проблеми щодо перевезення важко хворих пацієнтів до міста в короткий термін. Тому був розроблений та відпрацьований алгоритм дій щодо транспортування таких пацієнтів гелікоптером. За словами заступника голови облдержадміністрації  Івана Мовчана, перевезення хворих таким видом транспорту є значно простішим та швидшим аніж будь-яким іншим. «Даний політ фактично продемонстрував, що за 32 хвилини гелікоптер долетів з смт Піщанка до Вінниці, при цьому пацієнтка досить комфортно себе почувала і добре перенесла переліт» - сказав І.Мовчан.

За його словами, для забезпечення таких перевезень  у обласному бюджеті на 2012 рік було передбачено 600 000 гривень. А один виліт гелікоптеру до районів області обходиться обласному бюджету приблизно 8 тис. грн. «Але ці кошти є незначними, якщо мова йде про рятунок життя людини» - відмітив І.Мовчан.

На разі відбувається обговорення обласного бюджету на 2013 рік, де теж планується виділити кошти для функціонування та розвитку санавіації.

Іван Мовчан також зазначив, що ці літаки та гелікоптери планується застосовувати і у екстрених випадках, коли право користування літаками надається працівникам не лише медичної допомоги, але й представникам Міністерства надзвичайних ситуацій. За його словами, на даний час обговорюється питання побудови вертолітного майданчика ближче до центру міста. Вся ця робота дає змогу надати хворим людям медичну допомогу в максимально короткий термін.

У центрі Вінниці побудують вертолітний майданчик (ФОТО), фото-1

 2

 3

 4

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...