• Головна
  • Вінниччину відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Нідерландів в Україні
12:04, 28 листопада 2012 р.

Вінниччину відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Нідерландів в Україні

Вчора перший заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та міський голова Володимир Гройсман провели робочу зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Нідерландів в Україні Пітером Яном Волтерсом.

Він прибув разом з консулом з агро питань Королівства Нідерландів в Україні. 

Як повідомили в прес-службі ОДА,  Іван Мовчан привітав пана Посла із черговим візитом на Вінниччину. Зокрема він зазначив, що Вінниччина має один із найпотужніших агропромислових комплексів в Україні. По підсумкам урожаю цього року область в черговий раз довела свою першість по багатьом позиціям. Так, Вінниччина посіла перше місце, зібравши 4 млн. тон зернових. Досить позитивна динаміка розвитку у садівництві та тваринництві. Аграрний комплекс області має значний експортний потенціал. 

Іван Мовчан проінформував про активне інвестування аграрного сектору області. На сьогоднішній день в області реалізуються більше сотні інвестиційних проектів на суму понад 17,5 млрд. грн., спрямованих на розвиток галузі рослинництва, а також будівництва нових та реконструкцію існуючих тваринницьких комплексів, елеваторів, сховищ для зберігання овочів, картоплі та фруктів, а також введення в дію нових потужностей переробних підприємств.

У свою чергу, Надзвичайний та Повноважний посол Пітер Ян Волтерс зазначив, що приємно вражений змінами, які сталися на Вінниччині, особливо у аграрній галузі. Також він відзначив участь області у проекті «Міст, що дружній до дитини» та висловив впевненість у результативності подальшої співпраці Вінниччини та Нідерландів. 

Вінниччину відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Нідерландів в Україні, фото-1

 2

 4

 3

 Для довідки:

Зовнішньоторговельний оборот Вінниччини з Королівством Нідерландів за січень-веесень 2012 року склав 17 млн. 975 тис. дол. США. За 9 місяців 2012 року обсяги поставок експортної продукції підприємств Вінницької області у Королівство Нідерландів в порівнянні з аналогічним періодом 2011 року зменшились на 37% і склали 2 млн. 465 тис. дол. США. Обсяги імпортних надходжень зросли на 26,3% і склали 15 млн. 509 тис. дол. США. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...