• Головна
  • Вінницькі комунальники отримали пільгові кредити на енергозбереження
09:34, 30 листопада 2012 р.

Вінницькі комунальники отримали пільгові кредити на енергозбереження

За рік своєї діяльності Вінницький муніципальний фонд інвестицій надав кредити тьом комунальним закладам на суму більш ніж 2 млн. грн.

Вже цьогоріч бажання отримати інвестиційний кредит на запровадження енергозберігаючих технологій виявили три підприємства: КП «Вінницяміськтеплоенерго», МКУП «Міськсвітло» та МКП «Аварійно-диспетчерська служба». Вони підготували всі необхідні документи, в тому числі і бізнес-план ефективності запровадження енергозберігаючих заходів, і уклали кредитні договори з на загальну суму більш як 2,3 млн. грн.

На даний час Спостережна рада надала висновок на кредитування заходів з енергозбереження відповідно до затвердженої кошторисної вартості наступних об’єктів: реконструкція системи теплозабезпечення від котелень ПТВМ-30 та КВГМ-50 по вул. 600-річчя,13 з влаштування перемички між магістральними трубопроводами; встановлення шестичастотних перетворювачів на тягодуттєве обладнання котельні ПТВМ-30 (90 та 55 кВт); модернізація (реконструкція) системи моніторингу та управління технологічними об’єктами вуличного освітлення; реконструкція приміщення котельні за адресою вул. Чехова, 7 (на базі МКП «Аварійно-диспетчерська служба») з влаштуванням лінії для виготовлення брикетів з відходів деревини., повідомили в прес-службі міськради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...