• Головна
  • 60 вінницьких тролейбусів відремонтують до кінця наступного року
11:00, 30 листопада 2012 р.

60 вінницьких тролейбусів відремонтують до кінця наступного року

Електротранспорт та муніципальні автобуси міста упродовж січня-жовтня цього року перевезли на 20 млн. пасажирів. Це більше, ніж за цей же період 2011-го.

За даними Корпорації підприємств електротранспорту України, комунальне підприємство «Вінницьке трамвайно-тролейбусне управління»  має одні з найкращих позицій не лише по кількості перевезених пасажирів, а і по ефективності роботи підприємства в цілому. За цією інформацією, кількість користувачів електротранспорту у Вінниці перевищує навіть міста-мільйонники (Донецьк, Одеса, Дніпропетровськ  тощо).

Про це повідомляє прес-сліжба Вінницької міськради.

Минулого року  послугами муніципального транспорту скористалося 95,6 мільйонів пасажирів. У січні 2012-го міським електротранспортом було перевезено ще менше пасажирів – 89,4 мільйони. Така динаміка красномовно говорить про те, що вже за декілька років місто могло б втратити транспорт, яким користується переважна більшість вінничан. Адже скорочення обсягів перевезень неминуче призвело б до того, що кількість трамваїв та тролейбусів на лініях поступово скорочувалася б, і вони почали б перетворюватись на «металобрухт». А це повністю зупинило б можливості ТТУ не тільки розвивати, а й навіть належно експлуатувати наявний транспорт.

Починаючи із лютого поточного року, з моменту впровадження у місті нової системи пасажирських перевезень, за якою саме муніципальний транспорт визначено як пріоритетний, - обсяги пасажироперевезень почали поступово зростати.

Але парк тролейбусів потребує ремонту.

60 вінницьких тролейбусів відремонтують до кінця наступного року, фото-1

 

Міський голова Володимир Гройсман відвідав міське комунальне підприємство «ВТТУ» та оглянув цехи, де проводять капітально-відновлювальний ремонт тролейбусів. «Наразі ми ще маємо слабке місце у системі громадського транспорту – це якість наших тролейбусів, але загалом у цьому році буде виконано капітально-відновлювальний ремонт 20 тролейбусів, а на наступний рік ми плануємо зробити ще 40 тролейбусів, - говорить Володимир Гройсман. – Відтак, зі 111 тролейбусів, які щодня виходять на лінію, до кінця  наступного року  ми матимемо 60 капітально відремонтованих тролейбусів,  в тому числі із утепленням та системою підігріву для комфорту пасажирів у зимовий період. На жаль, на сьогодні ми не маємо можливості придбати нову техніку, вартість якої складає від 2 до 2,5 мільйонів гривень за один тролейбус. Проте модернізація, яка коштує в десятки разів дешевше, не поступається якістю новим тролейбусам.  Втім, ми і надалі продовжуємо працювати по різним державним програмам щодо придбання нової техніки».

трол.2

трол.2

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...